w
googluj
pl

TimeTune 2.5.1


ico
TimeTune jest to program mający nam pomóc w zwiększeniu produktywności, czyli robieniu tych rzeczy, które chcemy bądź powinniśmy (praca, nauka, sprzątanie, rekreacja, aktywne spędzanie wolnego czasu itp.) - zamiast tych, które do niczego nie prowadzą (częste sprawdzanie e-maili, czytanie plotkarskich magazynów, oglądanie telewizji dla samego oglądania itp.). Aplikacja została wydana na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android i posłużyć nam może na kilka sposobów, zależnie od naszych oczekiwań: jako codzienna lista zadań do zrobienia (TODO), menedżer aktywności, harmonogram zadań, planer czy nawet jako "optymalizator" rutyn. Program, sam z siebie, nie jest skierowany do żadnej konkretnej grupy użytkowników, tzn. korzystać mogą z niego tak uczniowie, studenci, pracownicy, rodzice, jak i freelancerzy itd. Słowem: naprawdę wszyscy.

Program przede wszystkim umożliwia rozpisanie czynności, które wykonujemy w ciągu dnia. Z założenia chodzi o czynności wykonywane często - tak często, że stają się (bądź mają się docelowo stać) dla nas rutynowe. Przy ich tworzeniu określamy m.in. czas rozpoczęcia oraz czas zakończenia i wiążemy to z tagiem, czyli ogólnym opisem czynności. Dostępne od razu po uruchomieniu aplikacji to m.in.: czas wolny, czytanie, dojazd, internet, jedzenie, nauka, praca, prace domowe, przerwa, sen, trening. (Możemy tworzyć też swoje własne tagi). Jak widać, nie chodzi wyłączenie o to, aby ciągle pracować - warto też rozplanować czas, który nie jest poświęcany na konkretne działania po to, aby podładować swoje baterie. Ważne jest jednak, aby wszelka przerwa też była zaplanowana.

Aplikacja pozwala określać rutynowe działania w zakresie dziennym, tygodniowym bądź nawet w skali 15-dniowej. Czynność przypisaną do danego dnia można szybko skopiować do planów na inne dni. Plany takich rutyn działają następnie niczym wydarzenia z kalendarza - bo powiązane z nimi mogą być przypomnienia, dzięki czemu nic nas nie ominie - lecz nie trzeba wprowadzać dat. TimeTune działa więc relatywnie, tzn. względnie wobec dat. Daje nam wobec tego pętle rutyn, bo po jednej znowu korzystamy z tej samej. Ale o to w tym wszystkim chodzi: aby np. codziennie wychodzić na godzinny spacer między 7:00 a 8:00 albo od poniedziałku do czwartku czytać podręcznik przez 2 godziny między 18:00 a 20:00 itd. - zależnie od tego, jakie są nasze osobiste cele.

Program daje nam jednocześnie wpływ na kilkadziesiąt funkcji związanych z interfejsem, powiadomieniami, kopią zapasową i widżetem. Z co ciekawszych ustawień wymieńmy, że: 1) dostępne są 2 motywy graficzne Material Design; 2) istnieje możliwość określenia szczegółowych parametrów alertów, nawet koloru diody LED; 3) przy czym powiadomienia mogą być powiązane z jednorazowymi czynnościami czy aktywnościami bez konkretnego czasu trwania lub z unikalnym cyklem powtórzeń; 4) dane wprowadzone do aplikacji zabezpieczymy jednym przyciskiem - w ten sposób utworzymy ich kopię w pamięci urządzenia (w katalogu "TimeTuneBackup"); jednym przyciskiem również dane przywrócimy; 5) backup tworzyć można także w chmurze Dysku Google'a po zalogowaniu się; ale 6) wisienką na torcie jest w pełni konfigurowalny widżet, dający super-wygodny wgląd w nasze najbliższe rutyny.

Podsumowanie tego wszystkiego może być tylko i wyłącznie jedno: z wielką radością oznajmiamy, że TimeTune to super-skuteczne narzędzie - jedno z najlepszych do zwiększenia produktywności, a być może nawet najlepsze w całej swojej kategorii. Do samego planowania zadań - jest bez wątpienia najlepsze. Polecamy je totalnie wszystkim użytkownikom Androida. Na 100% nie zawiedziecie się!

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem. Usunięcie reklam kosztuje 4,50 zł.

Wymagania!
Android 4.0.3 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
TimeTuneTimeTune dla Android
2018-10-23

Ilość pobrań: 18 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
TimeTune