w
googluj
pl

Lista Zakupów 0.61


ico
Lista Zakupów to aplikacja mobilna dostępna na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android, która pochodzi od twórców Any.DO, czyli słynnego multi-platformowego programu służącego do zarządzania listami rzeczy do zrobienia. Lista Zakupów to, jak zresztą sama nazwa wskazuje, tylko i wyłącznie jedna lista. Jest więc ekstremalnie prosta. Umożliwia jednak dzielenie się nią z innymi użytkownikami - członkami rodziny czy znajomymi. Warunek to jednak rejestracja. Można ją przeprowadzić za pośrednictwem adresu e-mail, Google+ albo Facebooka. Po założeniu konta, lista z tej aplikacji będzie zsynchronizowana z główną aplikacją, tzn. Any.DO. W efekcie dostęp do tej konkretnej listy uzyskamy również np. z poziomu rozszerzenia zainstalowanego w przeglądarce internetowej Google Chrome czy w witrynie Web.Any.do. Synchronizacja danych przebiega błyskawicznie.

Ekran główny aplikacji mobilnej przedstawia tytułową listę zakupów. (Co ciekawe, tytuł można zmienić, więc lista może być tak naprawdę przeznaczona do czegokolwiek). Nowy element wprowadzimy wpisując go bądź głosowo. Edycja już dodanego elementu polega na jego przytrzymaniu. Po przytrzymaniu elementu uzyskamy też możliwość przeniesienia go w górę/dół listy. Przeciągnięcie palcem po elemencie w prawo sprawi oznaczenie go jako np. kupionego. Potrząśnięciem urządzenia oczyścimy listę z wszystkich takich elementów. (Po przejściu do ustawień będziemy zaś mogli przejrzeć historię usuniętych). Opcjonalne jest dodanie elementu będącego kategorią, tak więc w rezultacie mamy tu też obsługiwaną funkcję tworzenia pod-list. Jedna taka mniejsza lista może nam posłużyć do zakupów w jednym sklepie, druga do innego, a trzecia do jeszcze kolejnego. Cała lista zakupów może być następnie wyeksportowana do aplikacji trzeciej, zatem w pojedynczych wypadkach nie trzeba nawet specjalnie zapraszać do korzystania z tego programu - wystarczy takie proste udostępnienie.

Użyteczność programu? Jest to wersja Any.DO do obsługi tylko jednej listy - czyli to w zasadzie tak, jakbyśmy mieli wersję Evernote tylko do jednej listy, wersję Google Keep do jednej listy itd. To mówi samo za siebie. Biorąc pod uwagę fakt, że Any.DO oferuje wersję płatną, Lista Zakupów to więc raczej tylko reklama Any.DO (by nie użyć mocniejszych słów).

Ograniczenia!
Rejestracja poprzez e-mail, Google+ albo Facebooka jest tylko opcjonalna, ale umożliwi np. synchronizację listy z aplikacją Any.DO. Oznacza to jednocześnie możliwość edytowania listy z poziomu dowolnego komputera po przejściu do witryny Web.Any.Do (czyli aplikacji internetowej Any.DO).

Wymagania!
Android 4.0 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie, ale spolszczono tylko część interfejsu

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 2 (3 głosów)

Strefa Download programu
Lista ZakupówLista Zakupów dla Android
2015-12-10

Ilość pobrań: 4 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Lista Zakupów