w
googluj

JEFIT 9.99


ico
JEFIT jest to popularna aplikacja fitnessowa dostępna m.in. na urządzenia z systemem operacyjnym Android. Może stać się naszym osobistym, mobilnym trenerem. Ma wiele zalet zarówno pod względem technicznym, jak i funkcjonalnym. Wykonanie aplikacji bazuje na Material Design i robi świetne wrażenie estetyczne. Niemniej najważniejszy jest jej gigantyczny potencjał. Z założenia powstała bowiem po to, by móc zabrać smartfona na siłownię i otrzymać wtedy komfortowy widok na spis ćwiczeń wraz z nieskomplikowaną obsługą sesji. Jedną z ważniejszych właściwości programu jest to, że nie wymaga przechodzenia przez ekrany w najważniejszym momencie - jednym tapnięciem dokonamy zapisu danych treningowym we wbudowanym kalendarzu i aktywujemy czas odpoczynku. Aplikacja połączy się potem z serwerem i umożliwi analizę treningów i przegląd statystyk tak z poziomu urządzenia mobilnego, jak i witryny internetowej, dostępnej na Jefit.com (dodajmy, że jest też dedykowana wersja aplikacji mobilnej dla platformy iOS).

W czasie, w którym nie trenujemy, możemy się skoncentrować na doborze odpowiednich ćwiczeń i pod tym względem JEFIT daje nam niemały wybór. Predefiniowanych sesji treningowych jest w niej ponad 2(!) tysiące. Podzielone są ze względu na stopnie trudności oraz przeznaczenie, a rezultaty wyszukiwania posortujemy wedle sesji najpopularniejszych, najczęściej pobieranych, najwyżej ocenianych bądź najczęściej oglądanych. Dostępna jest też dopracowana funkcja tworzenia własnej sesji totalnie od podstaw. Do dyspozycji otrzymamy zestaw ponad 1300(!) ćwiczeń wraz z prostymi animacjami oraz opisami krok-po-kroku, jak je dobrze wykonywać. Wbudowany edytor pozwoli szczegółowo zaplanować sesję na konkretne dni tygodnia, jak i określić liczbę powtórzeń danego ćwiczenia czy kolejne czasy odpoczynku.

Wspomnieliśmy o łączeniu się aplikacji z serwerem, zatem nie powinno dziwić, że w związku z tym konieczne jest w JEFIT założenie konta. Zrobimy to za pośrednictwem adresu e-mail bądź logując się przy użyciu danych z konta Google+ albo Facebooka. Bezpośrednio po założeniu konta otrzymamy możliwość podania swoich podstawowych danych: wieku, wagi i wzrostu, co posłuży do wyliczenia wartości naszego BMI (indeksu masy ciała) i śledzenia zmian tego czynnika w przyszłości. Nie jest on jednak jedyny, bo możliwe jest potem wprowadzenie w aplikacji rozmiarów różnych parametrów ciała (np. obwodu klatki piersiowej) i śledzenie zmian w budowie w kontekście zdefiniowanych celów. Swoimi wynikami treningowymi czy utworzonymi przez siebie sesjami podzielimy się następnie z niemałą społecznością - wedle danych producenta, aplikacja ma już ponad 3 miliony użytkowników.

Uwaga!
Aplikacja internetowa dostępna jest pod adresem https://www.jefit.com

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem. Połączenie z internetem jest potrzebne m.in. do wyszukiwania sesji treningowych. Rejestracja jest wymagana, a dokonamy jej podając adres e-mail bądź też logując się poprzez serwis społecznościowy (Google+, Facebook). Usunięcie reklam oraz dodatkowe funkcje wymagają nabycia wersji Pro; jej koszt to 22,40 zł. Jest też wersja Elite, która oferuje jeszcze większą liczbę funkcji (część z nich związana jest z wersją webową); w tym wypadku obowiązuje subskrypcja, a wynosi ona 121,54 zł na rok.

Wymagania!
Android 4.0.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
JEFITJEFIT dla Android
2018-03-15

Ilość pobrań: 10 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
JEFIT
avatararrow
~Rysiu z Klanu | 2016.01.19 01:07
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
No i super, ale język polski gdzie ??!
JEFIT