w
googluj

Multi Timer StopWatch 2.4.20


ico
Multi Timer StopWatch to świetna, dopracowana i oferująca wiele opcji aplikacja mobilna, która posłuży nam do mierzenia czasu. Program został wydany na urządzenia z systemem operacyjnym Android i udostępnia, jak już sugeruje jego tytuł, 2 rodzaje przeprowadzania pomiaru. Pierwszy polega na odgórnym ustawieniu konkretnego czasu, który ma być odmierzany w dół - czyli od np. 20 minut do zera. Funkcja przyda się, gdy uczymy się lub pracujemy w X-minutowych blokach; może nam śmiało zastąpić oddzielną aplikację do tzw. pomodoro. Drugi rodzaj to stoper, który odmierza czas w przeciwną stronę, czyli w górę - od zera aż do momentu, w którym sami zdecydujemy się go zatrzymać. Tego typu odliczanie przyda nam się przy uprawianiu sportu itp.

Konfiguracja stopera sprowadza się tylko do podania jego nazwy, która będzie następnie wyświetlana w panelu wszystkich stoperów. O wiele większym polem manewru dysponujemy przy określaniu charakterystyki czasomierza. Nie tylko podamy jego nazwę, ale też np. aktywujemy funkcję interwałów oraz wybierzemy dźwięki sygnalizujące te interwały oraz ostateczne zakończenie odliczania. Po przejściu do ustawień globalnych określimy wyjściowe wartości m.in. głośności/dźwięku alarmu oraz głośności/dźwięku interwału, a także 4 czasy opcjonalnego odroczenia alarmu (po zakończeniu odliczania będzie go można wydłużyć o jedną ze zdefiniowanych przez siebie wartości, np. 15 sekund, minutę czy 10 minut). Z różnych innych udogodnień wspomnijmy o tym, że istnieje możliwość sterowania funkcją stopera przy użyciu fizycznych przycisków głośności: przyciskiem zwiększającym głośność uruchomimy/zatrzymamy stoper, natomiast przyciskiem zmniejszającym głośność zapiszemy czas okrążenia bądź skasujemy pomiar.

Użytkownik ma możliwość zdefiniowania dowolnej liczby zarówno czasomierzy, jak i stoperów. Ponadto może je wystartować w jednym momencie; mogą pracować niezależnie od siebie. Dostępne są opcje globalnego sterowania wszystkimi timerami oraz stoperami - w rezultacie, za jednym zamachem je wystartujemy, zatrzymamy bądź zresetujemy. Program zapamiętuje wszystkie pomiary i pozwala przeglądać przeszłe wyniki. Bardzo fajną właściwością aplikacji jest również to, że udostępnia widżety. W wersji darmowej mamy możliwość ustawienia na pulpicie do 2 widżetów na bazie już skonfigurowanych czasomierzy/stoperów, natomiast wersja płatna likwiduje to ograniczenie (i dodaje kolejne funkcje).

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem. Usunięcie reklam oraz dodatkowe funkcje (m.in. ciemny motyw graficzny, nielimitowana liczba widżetów) związane są z wersją Premium, która kosztuje 10,50 zł.

Wymagania!
Android 2.3 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie, ale nie wszystko zostało spolszczone

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Multi Timer StopWatchMulti Timer StopWatch dla Android
2018-11-22

Ilość pobrań: 82 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Multi Timer StopWatch