w
googluj

Morning Kit 6.0.6


ico
Morning Kit to aplikacja mobilna będąca budzikiem, ale wyposażonym jednocześnie w szereg różnych paneli informacyjnych, które użytkownik może dostosować do swoich potrzeb. Program wydany został na smartfony i tablety z systemem operacyjnym Androidem.

Jak przekonuje producent, dzięki obecności wielu ważnych informacji w jednym miejscu - czyli na ekranie głównym jego Morning Kita - mamy każdego poranka zyskać kilka cennych minut. Niewątpliwie: aplikację cechuje przepych. Zanim jednak opiszemy to, co możemy umieścić w specjalnych slotach, podamy szczegóły obsługi najważniejszego - jakie są właściwości budzika? Okazuje się, że tylko standardowe. Zdefiniujemy kolejno: czas pobudki, powiązane dni tygodnia; podamy nazwę budzika, wybierzemy dźwięk alarmu, a także ustalimy wyjściową głośność i wpłyniemy na obecność bądź nieobecność funkcji drzemki oraz wibracji. A zatem: budzik nie wyróżnia się absolutnie i kompletnie niczym.

Z poziomu ekranu startowego jednym tapnięciem aktywujemy wybrany alarm (można skonfigurować 3), a przesunięciem palcem w bok po wybranym - usuniemy go. Lista budzików znajduje się na dole interfejsu. Górę zajmują sloty na informacje - do wyboru w schemacie: 2x3 albo 2x2. Dostępne bezpłatnie (bo są też płatne) oraz najbardziej, jak nam się wydaje, przydatne z nich, to:
• lokalne dane pogodowe,
• tytuły newsów najbardziej znanych polskich portali informacyjnych - co chwilę się zmieniają, a pochodzą z Wiadomości Google'a,
• krótki cytat w języku angielskim - pochodzący od znanej osoby; również zmienia się co chwilę,
• wydarzenia z naszego kalendarza - możemy określić, które konkretnie kalendarze mają być powiązane,
• zdjęcie z serwisu Flickr - wyświetlane jest losowo, ale wedle wskazanego przez nas znacznika,
• kursy walut - ale wśród ponad 50 brak jest naszej polskiej.

Podsumowując, choć tutejszy budzik to najzwyklejszy budzik, to akurat panele mogą nam przypaść do gustu. Musimy jednak pamiętać, że informacje w nich zawarte są na bieżąco aktualizowane, co oznacza, że dla uzyskania pełnej funkcjonalności powinniśmy być połączeni z internetem.

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem. Usunięcie reklam kosztuje 4,20 zł. Wersja darmowa pozwala ustawić maksymalnie 3 budziki. Wersja Pro kosztuje 11 zł i usuwa to ograniczenie, a także daje dodatkowe panele (można je też kupić indywidualnie). W zależności od wykorzystywanych funkcji, wymagany może być tryb online oraz włączony czujnik GPS.

Wymagania!
Android 4.0 i nowsze

Spolszczenie!
Program sam w sobie nie jest spolszczony, ale część informacji wyświetla w języku polskim

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Morning KitMorning Kit dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 1 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Morning Kit