w
googluj

Trackendar 1.12.5


ico
Trackendar jest to aplikacja mobilna służąca do śledzenia wydarzeń zachodzących w naszym życiu - ale śledzenia w sposób elastyczny. Możemy w niej zdefiniować dowolne czynniki - wagę, stan konta, liczbę zrobionych pompek, dni bez papierosa itp. - i wykaz wszystkich mieć w prostym widoku kalendarza na bieżący miesiąc. Tę pomysłową (a do pewnego stopnia nawet unikalną) aplikację zainstalujemy, jeżeli posiadamy urządzenie z systemem operacyjnym Android.

Pierwsze wrażenie po uruchomieniu programu może być nie za przyjemne, ponieważ sprawia ascetyczne wrażenie. Zobaczymy tylko ubogi (bo zupełnie pusty) kalendarz na obecny miesiąc z zaznaczoną aktualną datą. Jak jednak na prawdziwe narzędzie przystało, wszystko zmienia się w nim wraz z procesem dodawania argumentów, czyli tworzenia bazy danych - tutaj: dodawania czynników, które chcemy śledzić. Kreator zapyta nas w związku z tym, JAK chcemy dany czynnik śledzić. Są 3 możliwości:
• jako okoliczność - przydatne, gdy chcemy śledzić częstotliwość występowania danego wydarzenia w sposób niezobowiązujący, a jedynie informacyjny - zatem jest to opcja przydatna np. do monitorowania tego, jak często pozwalamy sobie na słodycze, kiedy ostatnio czytaliśmy książkę czy... kiedy ostatnio kąpaliśmy swojego kota(?),
• jako nawyk - przydatne, gdy chcemy znać przeszłą częstotliwość danego wydarzenia i motywować się do dalszej pracy - ten rodzaj przydać się może np. do monitorowania dni bez alkoholu czy papierosa,
• jako wartość - przydatne, gdy chcemy śledzić daną wartość w funkcji czasu i otrzymać w związku z tym statystyki w formie wykresu - ta opcja będzie idealna np. do monitorowania stanu swojej wagi.

Po wybraniu rodzaju wydarzenia, nazwiemy je i ustawimy ikonę. W zależności od rodzaju wydarzenia, roztropne może być aktywowanie funkcji powiadomienia; dostępny edytor alertu jest rozbudowany i umożliwi ustawienie przypomnienia np. na konkretne dni tygodnia. Wprowadzanie wydarzeń do kalendarza jest potem łatwe i przyjemne: wybieramy dzień (może być dowolny przeszły), a następnie wybieramy wydarzenie; opcjonalnie: wpisujemy notatkę. Wyjątek, rzecz jasna, stanowi monitorowanie wydarzenia związanego z wartością - musimy w końcu tę wartość podać.

Ograniczenia!
Android 4.0 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
TrackendarTrackendar dla Android
2018-10-28

Ilość pobrań: 2 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Trackendar