w
googluj

LadyMarry Wedding Planner 3.13.0


ico
LadyMarry Wedding Planner to organizer z funkcją tworzenia list zadań do zrobienia (TODO), ale specjalnego, konkretnego przeznaczenia - służy bowiem przygotowaniom do ślubu i wesela. Interfejs programu podzielony jest na listy zadań przeznaczone na każdy kolejny miesiąc aż do daty ślubu. Są one gotowe, tzn. zaproponowane przez producenta - to np. zrobienie listy gości, przymierzenie sukni ślubnej i wiele innych (w sumie jest ich ponad 50). Program jednocześnie udostępnia możliwość monitorowania wydatków ponoszonych na tę uroczystość i przypisywania ich do różnych kategorii. Organizer zawiera też sekcję przeznaczoną na dowolne notatki, a osobna strona pozwala szybko dowiedzieć się m.in. ile dni zostało do ślubu oraz ile zadań z wszystkich list już wykonaliśmy. Program wydany został dla urządzeń mobilnych m.in. z systemem operacyjnym Android, a ponadto dostępny jest z poziomu przeglądarki internetowej na LadyMarry.com.

Aby móc skorzystać z aplikacji, trzeba się zarejestrować. Można to zrobić poprzez adres e-mail bądź za pośrednictwem już posiadanego konta na Facebooku. Na tym początkowym etapie pracy z narzędziem zostaniemy też poproszeni o wypełnienie formularza, w którym określimy kluczowe informacje związane z naszym ślubem:
• kiedy będzie miał miejsce? Jeżeli jeszcze nie wiemy, nie trzeba wpisywać żadnej daty,
• gdzie się odbędzie? Lokalizację wpisujemy ręcznie; wyświetlone zostaną podpowiedzi (miasto i państwo). Niemniej i w tym wypadku nic nie trzeba wpisywać,
• czy ktoś nad jego planowaniem będzie jeszcze z nami współpracował? Jeżeli tak, wpiszemy jego adres e-mail. Odbiorca otrzyma zaproszenie do korzystania z programu. W wiadomości znajdzie się bowiem link do strony internetowej LadyMarry, gdzie będzie mógł się zarejestrować.

Aplikacja jest dopracowana, a jej obsługa intuicyjna. Polski użytkownik nie skorzysta jednak z wszystkich oferowanych funkcji, ponieważ jest tu np. możliwość zamówienia fotografa, przy czym usługa wykonywana jest za pośrednictwem amerykańskiego, a tym samym przeznaczonego na tamtejszy rynek, serwisu Thumbtack.com.

Uwaga!
Aplikacja internetowa dostępna jest pod adresem https://ladymarry.com

Ograniczenia!
Założenie konta poprzez adres e-mail albo Facebooka jest wymagane

Wymagania!
Android 4.0.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
LadyMarry Wedding PlannerLadyMarry Wedding Planner dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 23 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
LadyMarry Wedding Planner