w
googluj
pl

TunnelBear v154


ico
TunnelBear to niezwykle prosty i łatwy w użyciu program służący do nawiązywania połączenia z internetem w ramach tunelu VPN (Virtual Private Network). Charakteryzuje się też koncepcyjnym designem (misiem przekopującym ziemię) i ładną grafiką. Dostępny jest na smartfony i tablety m.in. z systemem operacyjnym Android, a dodajmy, że istnieją też jego stacjonarne odpowiedniki - w tym przeznaczony dla systemu Windows.

Program zapewnia anonimowość w czasie surfowanie po internecie. Blokuje różnego rodzaju skrypty odpowiedzialne za śledzenie tego, co robimy online. Zabezpiecza dane i ukrywa adres IP komputera. Sprawia, że korzystanie z publicznych punktów wi-fi może stać się naprawdę bezpieczne. Daje użytkownikowi sposobność doświadczenia internetu tak, jakby przebywał w innym kraju, tzn. ukrycia fizycznej lokalizacji. Do wyboru są: Stany Zjednoczone (ustawienie domyślne), Wielka Brytania, Kanada, Niemcy, Japonia, Francja, Włochy, Holandia, Szwecja, Szwajcaria, Irlandia, Hiszpania, Singapur, Norwegia, Brazylia, a oprócz tego wybrać można po prostu "najbliższy" tunel. Co do wielkości transferu, wersja darmowa daje 500 MB do wykorzystania na miesiąc. Ekran główny zawiera informację o tym, ile tego transferu nam jeszcze zostało. Płatna wersja, z brakiem limitu, polega na wnoszeniu cyklicznych opłat. Do wyboru są różne opcje (miesięczna/roczna) związane wyłącznie z urządzeniami z Androidem albo pakiet biorący pod uwagę również programy stacjonarne. W ostatnim wypadku, nielimitowana ilość danych dotyczy do "5 dowolnych urządzeń".

Sposób korzystania z programu sprowadza się właściwie tylko do włączania i wyłączania obsługiwanego przez niego tunelu. To jeden przełącznik na ekranie głównym (nie licząc przełącznika kraju). Jednakże jeszcze przed pierwszym przystąpieniem do tego, trzeba założyć konto. W tym celu należy podać imię, adres e-mail oraz określić hasło. Na podany adres otrzymamy wiadomość zawierającą prośbę o zweryfikowanie konta; wystarczy kliknąć dostarczony odnośnik. Po przekierowaniu do strony internetowej powinniśmy zobaczyć, że konto zostało potwierdzone - od teraz możliwe już będzie "tunelowanie" poprzez naszą aplikację mobilną.

Uwaga!
Dostępna jest wersja programu dla systemu Windows

Ograniczenia!
Wymagane jest założenie konta poprzez podanie adresu e-mail. Wersja darmowa pozwala na wykorzystanie 500 MB na miesiąc. Dodatkowo otrzymać można 1 GB do wykorzystania na obecny miesiąc (szczegóły w aplikacji). Wersje płatne, z nielimitowaną ilością danych, polegają na subskrypcji miesięcznej bądź rocznej. Ceny są zróżnicowane również ze względu na zasięg: tylko urządzenia z Androidem albo pełna subskrypcja i 5 dowolnych urządzeń.

Wymagania!
Android 4.0 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
TunnelBearTunnelBear dla Android
2018-10-25
przejdź TunnelBear dla Windows

Ilość pobrań: 22 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
TunnelBear