w
googluj
pl

Odebrać telefon? 2018.7.10720


ico
Każdemu z nas już się to przydarzyło, że zadzwonił do nas ktoś z nieznanego numeru. Wiemy z doświadczenia, że niekiedy nie warto odbierać takiego telefonu. Tylko kiedy? Jak się upewnić? Otóż może nam w tym pomóc sprytna aplikacja zatytułowana: Odebrać telefon? - która dostępna jest na urządzenia przenośne z systemem operacyjnym Android. Nie jest to, co prawda, polski program (ale czeski), niemniej oprócz tego, że jednak jest dobrze spolszczony, warto odnotować, że dostępna jest też nawet polska edycja jego wersji internetowej, i to pod polskim adresem; z aplikacji skorzystamy bowiem przechodząc do witryny OdebracTelefon.pl. Podkreślmy, że zarówno edycja WWW, jak i ta dla Androida - którą poniżej omówimy - związana jest całkowicie z polskimi numerami.

Odebrać telefon? to aplikacja umożliwiająca wyszukanie numeru telefonu w konkretnej bazie danych. Taki numer może być skomentowany oraz oceniony przez użytkowników, jako że jest to typowa usługa/serwis społecznościowy. Jednakże aplikacja mobilna "rozpoczyna się" nieco inaczej. Smartfon czy tablet - to przecież "zwykły" telefon. Na początku tworzy więc dla nas specjalną "ochronę przed niechcianymi połączeniami". Mamy możliwość wybrania jej poziomu:
• podstawowy - pokazuje oceny połączeń przychodzących, ale nie blokuje w sposób automatyczny żadnych połączeń przychodzących lub wychodzących,
• średni - pokazuje oceny i blokuje połączenia przychodzące z numerów ukrytych oraz połączenia wychodzące z numerami o podwyższonej opłacie (premium),
• wysoki - rozszerza poziom średni o blokowanie połączeń przychodzących i wychodzących dla numerów ocenianych negatywnie oraz blokuje połączenia wychodzące z numerami zagranicznymi.

Wielką zaletą aplikacji jest to, że możemy w niej sprawdzić przeszłe numery, z jakimi mieliśmy do czynienia. Poszczególne połączenia zostają oznakowane, więc łatwo odróżnimy numery naszych kontaktów z książki adresowej od anonimów. Całość zaś podzielona jest na sekcje: statystyk dotyczących ochrony, wykazu połączeń, reguł blokowania, ustawień. Wyszukiwarka numerów dostępna jest w pasku górnym z poziomu dowolnej sekcji.

Usługa odnajdywania numeru telefonu jest popularna i ta aplikacja nie jest jedyna w swoim rodzaju. Jest jednak wspaniale wykonana, a co najważniejsze: niezwykle wysoko oceniana przez samych użytkowników. Jeśli więc mamy problemy z nieznanymi numerami i szukamy ochrony - polecamy.

Uwaga!
Aplikacja internetowa dostępna jest pod adresem https://www.odebractelefon.pl

Wymagania!
Android 2.3 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.4 (5 głosów)

Strefa Download programu
Odebrać telefon?Odebrać telefon? dla Android
2018-08-22

Ilość pobrań: 546 | W tym miesiącu: 9 | W poprzednim miesiącu: 10

Komentarze (1)
Odebrać telefon?
avatararrow
HnauHnakrapunt | 2017.09.18 14:30
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Czasami wysoce przydatna, nawet w przypadku telefonów zdawałoby się w środowisku zawodowym.
Odebrać telefon?