w
googluj
pl

Tinder 10.17.0


ico
Tinder jest to komunikator umożliwiający zawieranie znajomości z ludźmi z naszej okolicy. Program dostępny jest na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android. "Any swipe can change your life" - brzmi jego motto, które nawiązuje tak do sposobu obsługiwania podstawowej funkcji przeglądania profili innych osób, jak i do najważniejszej wartości, jaka może z tego wyniknąć. (Małżeństwo? Kto wie!). Mianowicie, aplikacja pozwala na anonimowe "polubienie" albo "pominięcie" zaproponowanej osoby, której profil (imię, wiek, zdjęcie) zobaczymy na ekranie. Rekomendacje tworzone są na podstawie naszej lokalizacji. Przesunięciem ekranu w lewo oznajmimy chęć "pominięcia" obecnie wyświetlanego profilu i przejścia do kolejnej osoby; i znowu będzie można ją "polubić" albo "pominąć". (Do tej obsługi wykorzystać można również ekranowe przyciski). Jeżeli potem "polubiona" osoba odwzajemni nasze zainteresowanie - staniemy się "parą", co w terminologii aplikacji oznacza tylko to, że się wstępnie polubiliśmy. Możliwe stanie się następnie nawiązanie rozmowy z tą osobą w formie tradycyjnego chata. Do wszystkich swoich par będzie można też wysłać zrobione właśnie zdjęcie. W ustawieniach Tindera można określić m.in. zasięg wyszukiwania (2-161 km) oraz wiek osób, które nas potencjalnie interesują (18-55+).

Aby korzystać z tego programu, trzeba się zalogować za pośrednictwem danych posiadanych w serwisie Facebook. Następnie wymagane jest podanie swojego numeru telefonu. Chwilę po jego zatwierdzeniu, powinniśmy otrzymać w wiadomości SMS 6-cyfrowy kod, który należy podać na kolejnym ekranie. Wcześniej, w trakcie logowania za pośrednictwem Facebooka, mogliśmy wybrać elementy konta, do których Tinder będzie miał dostęp. Jeżeli jednak nasz profil na Facebooku nie zawiera pewnych informacji bądź odmówiliśmy do nich dostępu (np. do daty urodzenia), to będziemy je musieli podać na końcu procesu rejestracji. Z programu można następnie korzystać za darmo, choć z ograniczeniami. Jego płatna wersja pozwala: cofnąć ostatnią decyzję dotyczącą polubienia, zmienić lokalizację (a tym samym przeglądać profile i szukać swoich par na całym świecie), a także wyłączyć reklamy.

Ograniczenia!
Wymagana jest rejestracja za pomocą danych z konta Facebooka. Proces rejestracji obejmuje również podanie numeru telefonu, na który zostanie przesłany kod weryfikacyjny. Program wyświetla reklamy. Jego wersja pełna (Tinder Plus) usuwa reklamy i udostępnia nowe funkcje; jej koszt to 33,01 zł w formie miesięcznej subskrypcji.

Wymagania!
Zależne od urządzenia

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
TinderTinder dla Android
2019-06-29

Ilość pobrań: 108 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Tinder