w
googluj

Shoot 1.0.1.125


ico
Shoot to aplikacja twórców słynnego protokołu BitTorrent, służącego wymianie i dystrybucji plików przez internet, oraz programów do jego obsługi (BitTorrenta i uTorrenta). Dostępna jest na każdy z najważniejszych mobilnych systemów operacyjnych na świecie: Android, iOS oraz Windows Phone. Umożliwia przesyłanie nawet wielkich pakietów zdjęć czy dużego filmu bezpośrednio z jednego urządzenia mobilnego do innych (nie ma znaczenia, jakich); pliki nie są przesyłane przez chmurę. Przesył odbywa się domyślnie poprzez sieć komórkową, ale można go ograniczyć do wi-fi. Przyjrzyjmy się bliżej funkcjonalności wersji dla Androida.

Program jest niezwykle prosty w obsłudze. Jego ekran główny udostępnia nam tylko 2 możliwości: wysłania bądź odbioru plików. Po pierwszym przejściu do funkcji wysyłania, będziemy mogli zobaczyć tutorial. Cały proces wysyłania polega tylko na doborze multimediów. Shoot ma wbudowaną przeglądarkę, więc wystarczy dobrać odpowiednie pliki przytrzymując je (domyślne zachowanie) albo tapnięciami (jeżeli wybierzemy z menu tryb selekcji). Pliki dobrać można bez rozróżnienia na podstawowe kategorie zdjęcia/filmy albo przechodząc do ich zakładek. Możliwe jest podejrzenie danego pliku w trybie pełnoekranowym po zwykłym tapnięciu w niego (ale nie w trybie selekcji). W pasku narzędziowym znajdziemy podsumowanie wybranych plików, tzn. ich liczbę oraz całkowity rozmiar. Po zatwierdzeniu zobaczymy na ekranie kod QR, który należy zeskanować przy pomocą urządzenia docelowego. Skaner jest wbudowany i zostaje on uruchomiony od razu po wybraniu drugiej funkcji z ekranu głównego, czyli odbioru plików. Po zeskanowaniu kodu, pliki zostaną przesłane automatycznie.

Shoot może być świetnym rozwiązaniem w sytuacji, gdy zależy nam na prostocie i szybkości. Pod względem przesyłu dużych plików z jednego urządzenia na drugie - chyba nie da się już wymyślić czegoś równie komfortowego i wygodnego. (Przy czym nie mówimy tu o technologiach bluetooth i NFC). Przy korzystaniu z niego nie trzeba nawet myśleć! Niestety, cena za tę usługę może być jednak zaporowa, ponieważ o ile odbieranie plików jest zawsze darmowe, o tyle w wypadku wysyłania plików darmowość ograniczona jest do 3 razy.

Ograniczenia!
Wysłać pliki za darmo można tylko 3 razy. Usunięcie tego ograniczenia kosztuje 8,81 zł.

Wymagania!
Android 4.0 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
ShootShoot dla Android
2015-08-28

Ilość pobrań: 23 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Shoot