w
googluj

Now Browser 2.9.6.3


ico
Now Browser to łatwa w obsłudze, szybka i wygodna przeglądarka internetowa. Twórca programu skupił się na prostocie i szybkości działania. I to właśnie szybkość działania jest głównym atutem aplikacji. Widać to podczas otwierania stron z dużą zawartością. Now Browser robi to dużo szybciej niż większość dostępnych w sklepie Google produktów. Z racji tego, że program jest w trakcie rozwoju, posiada podstawowe funkcje, w tym obsługę flash oraz gestów. Dodatkowo, pozwala użytkownikowi na przeglądanie stron w wielu kartach oraz w trybie prywatnym. Opcji konfiguracji nie ma zbyt wiele (użytkownik ma wpływ między innymi na wielkość czcionki, oraz na to, czy program ma zapamiętywać wpisywane hasła). Wersja darmowa programu posiada kilka ograniczeń. Największe z nich, tak brak możliwości ustawienia czyszczenia pamięci cache podczas zamknięcia aplikacji. Rekompensuje to jednak płynność działania. Otwarcie kilku kart nie powoduje spowolnienia programu. Now Browser dobrze radzi sobie z większością stron napisanych w języku flash.

Interfejs aplikacji jest przyjazny dla użytkownika. Dotarcie do wszystkich funkcji, oferowanych przez program nie wymaga więcej niż trzech kliknięć. Prostota i szybkość działania, czynią ten program ciekawą alternatywą dla produktów, proponowanych przez producentów smartfonów. Niestety bardziej, wymagający użytkownicy, nie znajdą tutaj wielu przydatnych funkcji, znanych z produktów innych firm, między innymi możliwości ustawienia „trybu nocnego”. Na tym etapie rozwoju, aplikacja nie posiada żadnych dodatkowych wtyczek, które wydatnie zwiększyłyby jej użyteczność.

Ograniczenia!
Wersja darmowa nie jest w pełni funkcjonalna. Między innymi nie pozwala na ustawienie czyszczenia pamięci cache podczas wyłączania aplikacji.

Wymagania!
Android 2.2 i nowszy.

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Now BrowserNow Browser dla Android
2015-05-30

Ilość pobrań: 170 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Now Browser