w
googluj
pl

n7player 3.0.10 googlePlay


ico
n7player to odtwarzacz muzyczny wydany na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android. Charakteryzuje go oryginalny interfejs i bogactwo opcji. To jeden z najlepszych programów tego typu, jaki możesz mieć na swoim smartfonie/tablecie z systemem od Google. Wspierane przez niego formaty to: MP3, MP4, M4A, OGG, WAV, 3GP, MID, XMF, MKV, FLAC, ACC.

Po pierwszym uruchomieniu przeszukana zostanie pamięć naszego urządzenia i utworzona baza utworów. Możliwe jest też na tym początkowym etapie pobranie okładek albumów (ale skorzystać z tej funkcji można w dowolnym czasie przechodząc do ustawień). Na koniec zostanie nam zaprezentowany tutorial, z którego dowiemy się kilku ważnych rzeczy. Najważniejsza z nich ma związek z ekranem głównym: mamy na nim nazwy artystów przedstawione białymi fontami różnej wielkości na czarnym tle, co może w pierwszej chwili przytłoczyć, jeżeli mamy dużą bazę. Wystarczy jednak powiększyć dany fragment ekranu, aby zobaczyć okładki i przejść jednocześnie do takiego widoku na nasze zasoby. Wielkość fontu związanego z danym artystą jest zależna od liczby albumów. Po tapnięciu w nazwę artysty zobaczymy albumy, a z kolei tapnięcie w album artysty spowoduje przejście do widoku, w którym możemy już sterować muzyką, tzn. rozpocząć odtwarzanie lub dodać utwory albumu do kolejki odtwarzania; jednocześnie mamy możliwość przejścia do innego albumu tego samego artysty. Istnieje też możliwość wybrania pojedynczego utworu i jego natychmiastowe odtwarzanie. Dodajmy, że sam początkowy widok możemy zmienić i z widoku "Artyści" przejść do widoku "Gatunki"... Trzeba przyznać, że przeglądanie muzyki przy użyciu n7playera jest przyjemne, bardzo szybkie i po paru chwilach staje się intuicyjne.

Jeżeli proponowany przez autorów domyślny widok nam jednak nie odpowiada i wolimy przeszukiwać utwory w klasyczny sposób, tj. przechodząc do kolejnych katalogów, to jest taka możliwość. Aplikacja posiada dobry zestaw presetów equalizera; jest ich w sumie 10. Umożliwia też tworzenie własnych presetów oraz ich zapisywanie; mamy 10-pasmowy korektor, a do tego wzmocnienie basów i sopranów. Jeśli chodzi o standardowe funkcje odtwarzaczy, takie jak odtwarzanie w pętli czy odtwarzanie losowe, tworzenie i modyfikowanie list odtwarzania czy wyszukiwanie utworów, to n7player posiada je wszystkie. Odtwarzacz posiada też funkcję sterowania z poziomu paska powiadomień Androida, ale co najlepsze: mamy z poziomu tego paska informację również o tym, co czeka w kolejce odtwarzania. Dla lubiących sterować odtwarzaniem z poziomu widżetów też jest dobra wiadomość. Do dyspozycji oddano nam dwa widżety, których wymiary to 4x1 i 4x2. Ten większy umożliwia włączanie odtwarzania w pętli lub odtwarzania losowego. Oba zostały dobrze zaprojektowane.

To rozbudowany i dopracowany odtwarzacz. Przechodzenie między widokiem głównym a utworami czy listą odtwarzania i dostosowywanie kolejki odtwarzania do własnych potrzeb jest dynamiczne i stanie się płynne, jeśli tylko poświęcimy chwilę na trening.

Ograniczenia!
Część funkcji (np. przeglądarka plików) jest blokowana po 10 dniach od pierwszego uruchomienia. Wersja pełna kosztuje 12,59 zł.

Wymagania!
Android 2.2 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
n7playern7player dla Android
2018-07-20

Ilość pobrań: 381 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
n7player