w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 187
Wszystkich postów: 904136
Wszystkich tematów: 127454

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6402 dni

Radionomy 4.0.0


ico
Wiele radiostacji udostępnia swój sygnał za pośrednictwem Internetu, poza tym istnieje wile interesujących kanałów nadających tylko za pośrednictwem sieci. Dostęp do nich uzyskamy za pomocą różnorodnych programów dających możliwość skorzystania ze zbioru setek lub tysięcy radiostacji – bardzo cenioną przez użytkowników urządzeń mobilnych z systemem Android jest aplikacja Radionomy.

Produkcja ta daje nam szansę odsłuchania audycji oraz nagrań nadawanych przez ponad 5,000 stacji radiowych pochodzących z praktycznie całego świata. Odnalezienia wybranych przez nas kanałów możemy dokonać na dwa sposoby. Dzięki szybkiej i precyzyjnej wyszukiwarce możemy dotrzeć do celu poprzez wprowadzenie nazwy lub słów kluczowych określających stację. Istnieje również możliwość wskazania wybranego gatunku muzycznego, jaki reprezentuje poszukiwana przez nas radiostacja. Wśród nich odnajdziemy m. in. rock, pop, muzykę klasyczną, elektroniczną czy jazz, a to zaledwie pięć z kilkudziesięciu dostępnych propozycji. Jeśli nie mamy ochoty poszukiwać konkretnych stacji radiowych, możemy zdać się na gust użytkowników aplikacji i skorzystać z listy 25 najczęściej słuchanych programów.

W późniejszym korzystaniu z programu z pewnością pomoże możliwość stworzenia listy ulubionych, a swoimi ulubionymi kanałami podzielimy się ze znajomymi za pomocą Facebooka i innych popularnych portali społecznościowych. Aplikacja umożliwia także wprowadzenie do biblioteki własnej stacji poprzez podanie dokładnego adresu z rozszerzeniem .m3u. Radionomy zostało udostępnione w angielskiej wersji językowej.

Wymagania!
Android 4.0 i nowsze.

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
RadionomyRadionomy dla Android
2016-02-18

Ilość pobrań: 19 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Radionomy