w
googluj
pl

Leksykon Zdrowia 1.7.01


ico
W przypadku zdecydowanej większości Polaków wiedza na temat medycyny ogranicza się tylko i wyłącznie do najważniejszych pojęć, odnoszących się do codziennych schorzeń. Tymczasem szereg chorób oraz pojęć łączy się w głównej mierze z niegroźnymi dolegliwościami, które są możliwe do wyleczenia za pomocą prostych środków. W odnalezieniu opisu interesującego nas medycznego hasła z pewnością pomoże nam prosty program Leksykon zdrowia przeznaczony dla użytkowników urządzeń mobilnych z systemem Android.

Aplikacja studia Necessary Software zawiera obszerną bazę kilkuset terminów medycznych, które odwołują się do różnorodnych sfer funkcjonowania człowieka. Znajdziemy tutaj komplet najpopularniejszych chorób oraz terminów związanych z często wykorzystywanymi lekami, ich składnikami czy preparatami. Pojęcia uszeregowane są w sposób alfabetyczny i podzielony na sekcje odpowiadające poszczególnym literom. W wyszukaniu odpowiednich terminów pomoże również prosta w obsłudze wyszukiwarka, która umożliwia odnalezienie hasła poprzez nazwę czy opis.

Zdecydowana większość chorób znajdująca się w leksykonie oprócz fachowego i rzeczowego opisu zawiera również dane na temat tradycyjnych objawów danego schorzenia, jak również sposobów leczenia za wykorzystaniem domowych środków. Wszystkie sekcje w sposób wyczerpujący traktują dane zagadnienie i kompleksowo wskazują źródło problemów. Aplikację udostępniono w ofercie Google Play za darmo w języku polskim.

Uwaga!
Program wyświetla reklamy podczas jego użytkowania.

Wymagania!
Android 2.3 i nowsze.

Spolszczenie!
Program w polskiej wersji językowej.

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
Leksykon ZdrowiaLeksykon Zdrowia dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 138 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Leksykon Zdrowia