w
googluj
pl

L-testy 1.0


ico
L-testy jest to program zawierający oficjalną bazę pytań egzaminacyjnych na prawo jazdy - wszystkie odpowiedzi i komentarze do przeszło 2640 pytań. Wyposażony jest w testy na kategorie: A, A1, A2, AM, B, B1, C, C1, D, D1, T i Tramwaj. Dostępny jest jednak w wersji demonstracyjnej, z 80 pytaniami, a dopiero po wniesieniu opłaty uzyskamy dostęp do całej bazy. Aplikacja wydana została zarówno dla systemu iOS, jak i Android; przyjrzymy się teraz tej drugiej wersji. Być może warto wiedzieć, że istnieje też wersja webowa, w witrynie Ltesty.pl - przy czym trzeba koniecznie zapamiętać, że zakupiony dostęp do testów na stronie WWW nie działa w aplikacji mobilnej.

Ekran główny przedstawia menu, w którym mamy działy: Nauka, Egzamin, Statystyki, Ustawienia, Pomoc. Jak wspomnieliśmy, po zainstalowaniu aplikacji mamy bezpłatny dostęp do 80 pytań - jednakże możemy początkowo nie wiedzieć, gdzie one są. Każda z przeszło 20 sekcji tematycznych działu Nauka - m.in. znaki ostrzegawcze, włączanie się do ruchu, wyprzedzanie, zachowanie na przejazdach kolejowych - wskazuje bowiem na konieczność odblokowania pytań, tj. wniesienia opłaty. Z kolei do działu Egzamin w ogóle nie można wejść (wymagana wersja pełna). Wszystko staje się jasne po nawiązaniu połączenia z internetem; powinniśmy po chwili ujrzeć zaktualizowane dane, a na samej górze tego ekranu, oznaczony w specjalny sposób, "Pakiet demo". Tak więc tryb online jest nam potrzebny niejako do "odblokowania" wersji demonstracyjnej.

Po rozwinięciu pakietu demonstracyjnego ujrzymy nasze statystki ujęte w formie tabeli: rozwiązane, poprawne/błędne odpowiedzi, nierozwiązane. Testy rozwiązywać można w formie wybiórczej, czyli np. biorąc pod uwagę tylko te pytania, na które odpowiedzieliśmy błędnie. Jest też możliwość wzięcia udziału w rozwiązywaniu wszystkich 80 pytań. Ponadto są 2 tryby testu: egzamin albo nauka. W trakcie rozwiązywania kolejnych zadań i zatwierdzaniu odpowiedzi, wyświetlane są odpowiedzi prawidłowe, a także komentarz prawny. Niektóre pytania są w formie filmowej; nie ma problemów z ich odtwarzaniem.

Program robi dobre wrażenie. Jego układ interfejsu jest przejrzysty, obsługa intuicyjna, a statystyki cieszą oko, o ile tylko dobrze odpowiadamy na pytania - a jeśli odpowiadamy źle, z łatwością skupimy się tylko na nich.

Uwaga!
Aplikacja internetowa dostępna jest pod adresem http://www.ltesty.pl

Ograniczenia!
Połączenie z internetem jest wymagane do zaktualizowania bazy danych. Program udostępnia 80 pytań w wersji demonstracyjnej. Odblokowanie wszystkich pytań kosztuje 20 zł. Trzeba pamiętać, że dostęp do testów w aplikacji mobilnej działa tylko w aplikacji mobilnej - NIE działa w aplikacji internetowej.

Wymagania!
Android 4.0.3 i nowsze

Licencja: Demo (testowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
L-testyL-testy dla Android
2015-12-16

Ilość pobrań: 34 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
L-testy