w
googluj

Perch 1.1.19


ico
Perch jest to aplikacja, która zmieni nasze urządzenie mobilne z systemem operacyjnym Android (albo laptopa z dowolnym systemem) w kamerę rejestrującą to, co aktualnie dzieje się w domu lub w dowolnym innym miejscu. Obraz można następnie śledzić w czasie rzeczywistym w witrynie internetowej producenta na GetPerch.com. Program wykorzystać można również jako komunikator wideo, np. po to, aby skontaktować się z żoną i dziećmi przebywającymi w domu, gdy my akurat znajdujemy się w delegacji.

Po jego pierwszym uruchomieniu musimy się zarejestrować. Trzeba w tym celu podać jedynie adres e-mail i określić hasło dostępu. Następująca po chwili konfiguracja kamery została maksymalnie uproszczona. O ile w wersji webowej mamy wpływ na dość sporo parametrów, o tyle w wersji mobilnej wpisujemy tylko nazwę pokoju oraz to, czy nagrywany ma być również dźwięk; domyślnie rejestracja odbywać się będzie za pośrednictwem tylnej kamery w urządzeniu, ale można skorzystać z przedniej. Aby Perch ostatecznie rozpoczął rejestrację, z uwagi na wielki transfer danych wymagane jest połączenie wi-fi. To wszystko. Po przejściu do witryny internetowej i zalogowaniu się do swojego konta, ujrzymy obraz ze sparowanego telefonu. Warto przy tym wiedzieć, że jeżeli zdecydujemy się na nagrywanie przy użyciu kamerki internetowej wbudowanej w laptopa, wówczas nie ma ograniczenia co do rodzaju wykorzystywanej sieci i obraz bez kłopotów zobaczymy na ekranie telefonu czy innego laptopa.

Tak więc każde podłączone urządzenie w systemie może nagrywać - i poprzez każde można oglądać. Zależnie od naszych preferencji, monitorować można nawet wiele pomieszczeń. Dodając do tego fakt, że aplikacja jest niezwykle prosta, łatwa w obsłudze i szybka, nie pozostaje nam nic innego, jak ją polecić. W tej dziedzinie nie można już chyba wymyślić nic bardziej przystępnego.

Uwaga!
Program jest w wersji beta, co oznacza, że może nie działać stabilnie. Aplikacja internetowa dostępna jest pod adresem https://getperch.com

Ograniczenia!
Założenie konta - poprzez adres e-mail - jest wymagane. Nagrywanie z poziomu systemu Android wymaga połączenia z siecią wi-fi.

Wymagania!
Android 4.1 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
PerchPerch dla Android
2016-05-10

Ilość pobrań: 97 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Perch