w
googluj

Floating Calculator 1.1.1


ico
Kalkulator to jedna z podstawowych funkcjonalności, z jakich korzystają użytkownicy urządzeń mobilnych z systemem Android. Wykonywanie prostych operacji matematycznych za jego pośrednictwem nie nastręcza zbyt wielkich problemów, ale twórcy aplikacji mobilnych nadal próbują ulepszyć jego funkcjonalność. Efektem tego jest Floating Calculator, dający łatwy i szybki dostęp do wszystkich potrzebnych opcji i rozszerzający możliwości podstawowego kalkulatora.

Dzieło studia Floatricks w pełni bazuje na architekturze systemowego kalkulatora, dzięki czemu możemy skorzystać nie tylko z jego podstawowych opcji, ale i ujrzymy również ten sam wygląd tej usługi. Za pomocą tej aplikacji nie musimy jednak przebijać się przez szereg ekranów, by do niego dotrzeć – skrót do Floating Calculator pojawia się na głównym panelu Androida w formie bąbelka, którego możemy przenosić dowolnie po powierzchni wyświetlacza.

Program oprócz podstawowych funkcji oferowanych przez systemowy kalkulator (operacje mnożenia, dzielenia, dodawania, odejmowania czy wyznaczania wartości procentowych) daje również dostęp do nieco bardziej zaawansowanych równań matematycznych – za jego pomocą obliczymy cosinus lub sinus z wybranej liczby, jak również pierwiastek czy potęgę. Dodatkową funkcjonalnością jest wbudowana w aplikację wyszukiwarka Google, dzięki czemu możemy szybko dotrzeć do różnorodnych informacji. Floating Calculator został udostępniony w języku angielskim.

Wymagania!
Android 2.2 i nowsze.

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Floating CalculatorFloating Calculator dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 25 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Floating Calculator