w
googluj

Between 5.3.4


ico
Between to komunikator przeznaczony dla zakochanych par. Program dostępny jest zarówno na platformy mobilne (Android - tę wersję opiszemy, iOS), jak i stacjonarne (Windows, Mac). Tak naprawdę, jest to coś więcej niż zwykły komunikator: to specjalnie zaprojektowana przestrzeń (zatem mająca też inne funkcje), której chat to tylko część, choć oczywiście główna i najważniejsza.

Z aplikacji korzystać mogą/muszą tylko i wyłącznie 2 osoby (patrz dalej: opis procesu rejestracji). Przesyłane za jej pośrednictwem wiadomości mogą zawierać naklejki (są to jednak elementy płatne). Sam interfejs chatu przedstawiać może własną tapetę. Jeżeli mieszkamy daleko od siebie, w profilu drugiej strony ujrzymy informację o pogodzie, jaka panuje w jej/jego miejscowości. Oprócz przeprowadzania zdalnej rozmowy w formie tekstowej, program pozwoli także dzielić się zdjęciami, filmami i notatkami, a także wprowadzać różne wydarzenia do wspólnego pamiętnika, który można następnie przeglądać listownie na osi czasu bądź za pośrednictwem prostego, wewnętrznego kalendarza. Wybrane wydarzenia dodamy do zakładek, aby jeszcze bardziej je wyeksponować w historii naszej znajomości. Prosty kalendarz posłuży nam także do zanotowania i przypomnienia sobie w przyszłości ważniejszych dat, nie tylko np. rocznic. W razie potrzeby, zaplanowane wydarzenie w kalendarzu Between wyeksportujemy do dowolnego zewnętrznego kalendarza. Niewątpliwą zaletą Between jest też to, że umożliwia zablokowanie dostępu do interfejsu, dzięki czemu nie będziemy się musieli martwić wyciekiem prywatnych danych w przypadku zgubienia bądź kradzieży urządzenia.

Po pierwszym uruchomieniu tej aplikacji, będziemy się musieli zarejestrować. W związku z tym wykorzystamy nasz adres e-mail bądź dane z konta na Facebooku. Ale to nie wszystko, ponieważ po chwili trzeba podać swój numer telefonu, a także - numer telefonu naszej ukochanej / naszego ukochanego. (W ostatnim wypadku możliwe będzie wykorzystanie książki adresowej, więc numeru nie trzeba wpisywać ręcznie). Wymóg podania numerów może nas dziwić, ale producent zapewnia, że numery wykorzystywane są wyłącznie w celu połączeniu kont. Po zatwierdzeniu naszego własnego konta, konto ukochanej/ukochanego będzie musiało być aktywowane w ciągu najbliższych 24 godzin; nastąpi odliczanie. W tym momencie, Between udostępni nam jeszcze predefiniowaną wiadomość, zawierającą m.in. link do pobrania omawianego programu, który prześlemy ukochanej/ukochanemu za pośrednictwem aplikacji trzeciej. Dopóki druga strona nie potwierdzi chęci założenia konta (proces przebiega podobnie do opisanego powyżej - kluczowe jest podanie tych samych numerów telefonu), jakiekolwiek dalsze korzystanie z Between będzie niemożliwe.

Uwaga!
Dostępna jest wersja tego programu dla systemu Windows

Ograniczenia!
Z programu mogą korzystać tylko 2 osoby - muszą się zarejestrować poprzez adres e-mail albo Facebooka, a także podając swoje numery telefonów. Dodatkowe funkcjonalności, np. paczki naklejek, są płatne i kosztują od 2,99 zł wzwyż.

Wymagania!
Android 4.0.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
BetweenBetween dla Android
2018-11-12

Ilość pobrań: 2 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Between