w
googluj
pl

FlashScore 2.29.1


ico
FlashScore jest to aplikacja mobilna udostępniająca wyniki sportowe live z niemal 30 dyscyplin i ponad 5 tys. rozgrywek na świecie. Producent zapewnia: "Kiedy strzelona zostaje bramka, pokazana czerwona kartka, set lub tercja zostają zakończone, możesz dowiedzieć się o tym natychmiast tak samo jak kibice na meczu". Program wydano na urządzenia z systemem operacyjnym Android (jest też wersja dla iOS) i poszczycić się może wyjątkowo wysoką oceną w Google Play. Rzadko się bowiem zdarza, aby aplikacja miała ocenę 4,8 przy ponad 100 tys. pobrań. Oczywiście, tego typu programy (podobnie jak i np. religijne) zwykle otrzymują wysokie noty, poza tym ta szczególna może jeszcze ulec zmianie, ale w momencie, w którym to piszemy, i tak oszałamia. Wspiera zaś ten program - a raczej to omawiana aplikacja mobilna wspiera - witrynę Flashscore.pl, w której znajdziemy wyniki bez względu na typ używanego komputera; wystarczy przeglądarka internetowa.

Wspierane we FlashScore dyscypliny sportowe to m.in. piłka nożna, hokej na lodzie, tenis ziemny, koszykówka, piłka ręczna, siatkówka, a z mniej znanych m.in. baseball, badminton, boks, futbol amerykański, futsal, hokej na trawie, krykiet, lotki, piłka nożna plażowa, piłka wodna, snooker, tenis stołowy. (Większy minus: jak do tej pory nie ma żużlu, ale ma być - producent wyraźnie o tym zapewnia licznych w tej sprawie komentujących w Google Play). Po otworzeniu szuflady nawigacyjnej zobaczymy spis wszystkich dyscyplin. Jeśli chodzi o polską piłkę nożną, to jest Ekstraklasa, I Liga oraz Puchar Polski. Aplikacja koncentruje swoje działanie na tym, co live; nie ma w niej sportowych newsów czy artykułów. W związku z tym pierwsza sekcja dyscypliny pokaże nam terminarze wszystkich spotkań na dzisiaj (dostępna jest opcja wyboru innego dnia). Następnie mamy zakładkę z wynikami stricte live. "Moje mecze" to trochę myląca nazwa trzeciej sekcji. Aby śledzić interesujące nas spotkania, trzeba tylko tapnąć w odpowiednią gwiazdkę w terminarzu. A nazwa jest nieco myląca, ponieważ sekcja przeznaczona jest także na ulubione drużyny. Wybór tych ostatnich przebiega podobnie, co spotkań - po tapnięciu w gwiazdkę wszystkie mecze zespołu będą na bieżąco dodawane do tej zakładki i użytkownik będzie automatycznie otrzymywał powiadomienia na ich temat. Ostatnia zakładka zawiera tabele, terminarze, drabinki turniejowe.

Jeśli chodzi o dane typowo meczowe, to oprócz standardu (strzelcy bramek, zmiany itp.) poznamy przewidywania bukmacherów i statystki gry: posiadania piłki, strzałów na bramkę, spalonych itd. Nie zabrakło ładnie przedstawionych grafik składów poszczególnych drużyn, porównania wyników ich ostatnich meczów i miejsc w tabeli, jak i komentarzy live z przebiegu meczu; ostateczny zakres danych uzależniony jest jednak od rozgrywek. Precyzyjnie ustawimy alerty. W wypadku omawianego przykładu piłki nożnej, można otrzymywać ich aż 7 rodzajów: przed rozpoczęciem, o rozpoczęciu, wynik do przerwy, wynik końcowy, bramka, czerwona kartka, skład wyjściowy. Ustawienia globalne dadzą wpływ na dyscyplinę główną, tj. wyświetlaną zaraz po uruchomieniu aplikacji, a także kolejność wyświetlania dyscyplin w szufladzie nawigacyjnej. Jeżeli jesteśmy użytkownikami kilku urządzeń, możemy założyć konto i zsynchronizować swoje ulubione. Dostępne metody: Facebook, Google+, Twitter, adres e-mail.

Uwaga!
Aplikacja internetowa dostępna jest pod adresem http://www.flashscore.pl

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem. Możliwe jest zsynchronizowanie swoich ulubionych po założeniu konta za pośrednictwem adresu e-mail czy poprzez logowanie przy użyciu danych z Facebooka, Google+ albo Twittera.

Wymagania!
Android 2.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
FlashScoreFlashScore dla Android
2018-08-31

Ilość pobrań: 48 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
FlashScore