w
googluj
pl

Spłuczka 4.2


ico
Spłuczka (Flush - Public Toilet Finder) - to aplikacja mobilna przeznaczona dla użytkowników systemu Android, a oferująca możliwość szybkiego i łatwego wyszukania na Mapie Google najbliższej publicznej toalety. Baza danych programu liczy przeszło 200 tys. toalet rozlokowanych na całym świecie - w tym także i w Polsce. Do korzystania z aplikacji nie jest wymagany tryb online; wszystkie jej dane, po instalacji, są dostępne offline. Również obsługa mapy nie wymaga instalacji oficjalnej aplikacji Map Google.

Jedynie zalecane w aplikacji jest włączenie czujnika GPS, gdyż dzięki temu wyznaczona zostanie nasza bieżąca lokalizacja. Co w tym momencie będzie najistotniejsze, program zaoferuje odnośniki do 20 najbliższych publicznych toalet. Każda toaleta jest oznaczona na mapie i zawiera informację o odległości, jaką do niej mamy. Ponadto dostępny jest "status" toalety: czy jest płatna?; czy wymaga klucza?; czy jest dostępna dla osób niepełnosprawnych (czy jest przystosowana do osób na wózkach inwalidzkich?). Gestem przesunięcia w prawo/lewo błyskawicznie przejrzymy wszystkie propozycje. Do wybranej poprowadzić nas może nawigacja. W tym celu nie trzeba wykorzystywać aplikacji Mapy Google - a więc powtórzmy: nie trzeba jej dodatkowo instalować. Jaka jest wobec tego alternatywa? Spłuczka przekierować nas może do nawigacji tej aplikacji, ale w ramach WWW. Innymi słowy: zostaniemy przekierowani do Mapy Google w przeglądarce internetowej.

W ustawieniach programu znajdziemy 3 opcje: wyświetlania dystansu w metrach, a nie w stopach; pokazywania na mapie toalet przyjaznych dla ludzi niepełnosprawnych (wliczając w to toalety, które nie mają w tym zakresie określonego "statusu"); pokazywania na mapie wyłącznie bezpłatnych toalet (wliczając w to toalety, gdzie nie wiadomo, jaka w ogóle jest cena za usługę). Dodajmy jeszcze, że aplikacja umożliwia wyszukanie toalet wedle adresu; w tym wypadku musimy jednak być online. Również online musimy być, aby móc dodać nową toaletę do bazy danych albo ocenić już istniejącą w skali 1-5.

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem. Usunięcie reklam kosztuje 4,08 zł. Tryb online jest wymagany do obsługi kilku funkcji - np. wyszukania toalet wedle adresu miejscowości.

Wymagania!
Android 4.0.3 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
SpłuczkaSpłuczka dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 11 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Spłuczka