w
googluj

Peach 1.2.1


ico
Peach jest to serwis społecznościowy dostępny na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android (jest też wersja przeznaczona dla iOS). Umożliwia pisanie postów w formie tekstowej i obrazkowej. W tym ostatnim wypadku, użytkownik wykorzystać może zdjęcie posiadane w pamięci urządzenia bądź wykonać je od ręki. Właśnie z funkcją publikowania treści w formie obrazkowej związana jest rzecz, która sprawia, że Peach jest w pewnym sensie unikalny - i dzięki czemu jest to serwis, ewentualnie, wart naszej uwagi.

Przejdźmy od razu do rzeczy. W praktyce wygląda to tak: użytkownik publikuje posty, pisząc je (lub robiąc zdjęcie itp.) i na tym może zakończyć, ale jeżeli napisze słowo specjalne (zwane w aplikacji słowem "magicznym" - to właśnie innowacyjna funkcja Peach), to otrzyma dostęp do dodatkowych możliwości. I teraz: po dodaniu do wpisywanej treści słowa "gif" - np. "To był suuuper dzień gif" - uzyska się opcję wybrania i dodania obrazka GIF spośród zaproponowanych. Jeżeli się na to zdecydujemy, słowo "gif" zostanie usunięte z treści postu, bo wykorzystaliśmy je w ramach słowa specjalnego. Podkreślmy, że nie trzeba nawet wymyślać wiadomości, bo już po wpisaniu "g" otrzymuje się dostęp do wyszukiwarki GIF-ów.

"Gif" daje niewątpliwie największy efekt, ale to jedno z wielu słów specjalnych. Pozostałe to m.in.: "shout" - wykrzyczenie; użytkownik wpisuje parę słów, które zostaną dodane do wiadomości w formie dużego kolorowego obrazka; "draw" - to dodanie do wiadomości rysunku (narysowanego od razu w interfejsie aplikacji); "song" - Peach postara się wykryć utwór, który właśnie słuchamy, i dodać go do postu; "play" - a to z kolei prosta gra zręcznościowa; po jej zakończeniu, opublikowana zostanie liczba zgromadzonych punktów; "rate" - opcja daje możliwość ocenienia w skali 1-5/5 dowolnej rzeczy; najpierw wybiera się obrazek przedstawiający ocenę, a potem wpisuje to, co się ocenia. Jak powiedzieliśmy, słów specjalnych jest więcej: "here", "mood", "goodmorning", "goodnight", "battery", "weather" itd. to inne, które można wykorzystać.

Zanim jednak będziemy mogli w aplikacji cokolwiek zrobić, trzeba się zarejestrować. W związku z tym, po pierwszym uruchomieniu, podamy swoją nazwę użytkownika na potrzeby Peach, a także adres e-mail oraz określimy hasło dostępu. Następnie (opcjonalnie) wybierzemy z własnych zasobów zdjęcie do profilu i (koniecznie) podamy nasze imię. Końcowy etap procesu rejestracyjnego polega na określeniu dostępności profilu. Może być osobisty - tylko nasi znajomi będą mogli czytać opublikowane przez nas posty; albo publiczny - każdy będzie mógł je czytać. W razie potrzeby, zakres dostępności zmienimy później w dowolnej chwili.

Ograniczenia!
Rejestracja poprzez adres e-mail jest konieczna

Wymagania!
Android 4.4 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
PeachPeach dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 0 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Peach