w
googluj

4K Slideshow Maker 1.8.1.1029


4K Slideshow Maker to wygodne, uniwersalne narzędzie do tworzenia pokazów slajdów. Aplikacja umożliwia użytkownikowi wygenerowanie atrakcyjnie wyglądających, dynamicznych prezentacji, składających się ze zbioru fotografii w formacie JPEG. Program działa szybko i bezproblemowo.

Narzędzie charakteryzuje się minimalistycznym, a co za tym idzie - przyjaznym dla początkujących odbiorców interfejsem. Procedura tworzenia pokazów slajdów wygląda następująco:
• Na początku pracy z aplikacją należy zadbać o skompletowanie materiałów składających się na prezentację. W tym celu uzupełniamy listę zdjęć (wczytujemy je za pomocą okna dialogowego lub metody "Przeciągnij i upuść"). Co ciekawe, fotografie można również pobrać z serwisu Instagram za pomocą dołączonego menedżera.
• W kolejnym kroku zmieniamy kolejność i orientację zdjęć (funkcje obracania w lewo/prawo). W razie potrzeby, do prezentacji możemy także dołączyć ścieżkę dźwiękową (formaty: MP4, M4A, WMA, APE, OGG, WAV, FLAC).
• Bardziej zaawansowane możliwości konfiguracyjne znajdziemy w oknie "Settings". W łatwy sposób zmodyfikujemy czas wyświetlania slajdów i długość przejść, włączymy/wyłączymy technologię wykrywania twarzy oraz zastosujemy efekt Ken Burns.

Na tym kończą się możliwości aplikacji w zakresie dostosowania prezentacji do potrzeb użytkownika. Przed zapisaniem finalnego rezultatu na dysku warto skorzystać z funkcji podglądu. Jeśli natomiast chodzi o eksport, zmienić możemy: aspekt, jakość (trzy predefiniowane wartości), katalog docelowy, nazwę pliku oraz format wideo (gotowe ustawienia dla Windows, Mac OS X, iPhone w różnych wersjach, iPad, Youtube, Facebook).

4K Slideshow Maker jest rozpowszechniany bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Program posiada dobrą dokumentację, dostępną w formie krótkiej instrukcji.

Uwaga!
Podczas korzystania z instalatora programu należy zachować szczególną ostrożność - kreator proponuje skopiowanie na dysk dodatkowych, zbędnych komponentów narzędziowych.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (4 głosów)

Strefa Download programu
4K Slideshow Maker4K Slideshow Maker 1.8.1.1029
Wersja stabilna 32-bitowa
37.65 MB | 2019-11-14
4K Slideshow Maker 1.8.1.1029
Wersja stabilna 64-bitowa
37.06 MB | 2019-11-14

Ilość pobrań: 2006 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
4K Slideshow Maker