w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 117
Wszystkich postów: 904889
Wszystkich tematów: 127709

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7182 dni

YouSendIt Express 2.13.2.70


YouSendIt Express - program dla ludzi ceniących sobie oszczędność czasu. Pozwala on na błyskawiczne wysyłanie plików bezpośrednio z komputera na dowolne adresy e-mail. Integruje się z powłoką systemową, dzięki czemu jest dostępny z poziomu menu pod prawym przyciskiem myszy. Pliki, które chcemy wysłać są wgrywane na serwer YouSendIt, a nasi odbiorcy otrzymują na skrzynkę e-mail powiadomienie z linkiem do ściągnięcia. Oczywiście wszystko jest zabezpieczone tak, by pliki nie trafiły w niepowołane ręce.

W wersji darmowej otrzymujemy możliwość wysyłania plików do pojemności 200MB z limitem 100 pobrań. Po wykupieniu licencji PRO funkcjonalność zostaje rozszerzona o możliwość wysyłania całych katalogów i plików do pojemności 2 GB. Dostajemy także 2GB lub 6GB przestrzeni dyskowej, do której mamy dostęp przez program lub z poziomu przeglądarki.

Na stronie producenta znaleźć możemy wersję portable oraz liczne wtyczki synchronizujące YouSendIt z popularnymi programami takimi jak MS Outlook czy Photoshop.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
YouSendIt ExpressYouSendIt Express 2.13.2.70
Wersja stabilna
17.56 MB | 2013-08-14

Ilość pobrań: 549 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
YouSendIt Express