w
googluj

Inbox2 beta build 0.5.0.1


Inbox2 - bezpłatny program pocztowy o nowoczesnym, a zarazem bardzo intuicyjnym interfejsie.

Aplikacja udostępnia gotowe konfiguracje dla najbardziej znanych skrzynek, takich jak GMail, Yahoo, AOL, itp. Dla tych wystarczy podać nasz adres oraz hasło, reszta zostanie zrobiona automatycznie. W przypadku mniej znanych serwisów pocztowych będziemy dodatkowo zmuszeni do podania serwera poczty przychodzącej i wychodzącej, portu oraz szyfrowania.

Ciekawą i dość przydatną funkcją w dzisiejszych czasach jest również możliwość skonfigurowania dostępu do serwisów społecznościowych, takich jak Facebook czy Twitter i przeglądanie ich za pomocą Inbox2.

Po konfiguracji poczty aplikacja wyświetla nam ostatnie wiadomości ze skrzynki odbiorczej. Na górze okna możemy przejść do zakładki z kontaktami, dalej ze spisem wszystkich dokumentów, jakie znajdują się wśród załączników oraz z miniaturkami zdjęć z naszej poczty. Opcje te zdecydowanie ułatwiają zarządzanie kontaktami i odebranymi plikami, a wbudowana wyszukiwarka pozwala na błyskawiczne odnalezienie szukanego kontaktu czy pliku.

W oknie wysyłania wiadomości udostępnione mamy opcje formatowania tekstu, takie jak: wyrównanie, pogrubienie, kolorowanie, numerowanie, itp - w przypadku korzystania z nich wiadomość wysyłana jest w formacie HTML, aby została poprawnie odtworzona u odbiorcy.

Pozostałe funkcje to m.in. zmiana naszej nazwy opisującej nadawcę, dodawanie sygnatury do e-maili, automatyczne sprawdzanie poczty co określony czas, sposób powiadamiania o wiadomościach itp.

Jedyną poważniejszą wadą może okazać się dla niektórych bariera językowa - aplikacja występuje jedynie w języku angielskim, jednak obsługa jest na tyle prosta, że nawet osoba nie znająca języka po krótkiej chwili spędzonej ze słownikiem powinna poradzić sobie z aplikacją bez większych problemów.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Inbox2Inbox2 beta build 0.5.0.1
Wersja stabilna
8.02 MB |2011-11-23

Ilość pobrań: 958 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (3)
Inbox2
avatararrow
~weronka | 2015.02.06 04:30
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
bardzo jeszcze niestabilny
Inbox2 beta build 0.5.0.1
avatararrow
~Fiodor | 2014.10.17 10:06
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Tylko dlaczego wszystkie przychodzące maile mają jednakową datę? Przez to nie ma porządku w wiadomościach.
Inbox2 beta build 0.5.0.1
avatararrow
~Radek | 2011.07.07 16:56
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Interfejs graficzny może mile zaskoczyć. Robi wrażenie.