w
googluj
pl

i.Scribe 2.3.14


i.Scribe- lekki i darmowy klient poczty internetowej, mimo swojej prostoty posiadający stosunkowo wiele możliwości.

i.Scribe pozwala na skonfigurowanie wielu skrzynek pocztowych jednocześnie, a w ramach konfiguracji pozwala na wybór między protokołami zarówno POP3, SMTP, jak i IMAP, MAPI oraz PopOverHttp. Poza tym udostępnione mamy opcje wyboru trybu uwierzytelniania, automatycznego sprawdzania skrzynki co określony czas, zapamiętania hasła lub blokady konta na hasło oraz wstrzymywania się od pobierania e-maili powyżej określonego rozmiaru.

Po skonfigurowaniu skrzynki możemy zabrać się za pełne korzystanie z aplikacji. Jeżeli korzystaliśmy dotychczas z innego programu pocztowego, to i.Scribe pozwoli na import danych z takich programów jak Outlook, Thunderbird, itp. Aplikacja posiada również wbudowaną książkę elektroniczną pozwalającą dodawać do naszej bazy nie tylko adresy e-mail, ale też wiele innych informacji o dodawanej osobie. Rozbudowane opcje filtrowania wiadomości pozwolą natomiast uniknąć zaśmiecenia skrzynki przez niechciane wiadomości oraz umożliwią przydzielanie e-maili od różnych grup do różnych folderów. Jeżeli potrzebujemy szybko znaleźć pewną wiadomość, to z pomocą przychodzi nam wbudowana wyszukiwarka pozwalająca wyszukiwać zarówno po nadawcach, jak i tytułach czy dacie wysłania. Ponadto i.Scribe udostępnia nam kalendarz, w którym możemy dodać zadania do wykonania, ustalić temat, czas ich trwania oraz poprosić o przypomnienie na czas lub określony czas przed zadaniem.

i.Scribe jest bardzo prostym w obsłudze programem, nie jest aż tak rozbudowany jak wiele innych darmowych klientów poczty, lecz jest wyjątkowo lekki, nie obciąża komputera, zawiera wszystkie najpotrzebniejsze funkcje i, co ważne, rozpowszechniany jest również w polskiej wersji językowej.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (5 głosów)

Strefa Download programu
i.Scribei.Scribe 2.3.14
Wersja stabilna 32-bitowa
3.21 MB | 2020-02-10
i.Scribe 2.3.16
Wersja stabilna 64-bitowa
3.49 MB | 2020-02-10

Ilość pobrań: 2618 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 17

Komentarze (3)
i.Scribe
avatararrow
~Ricardios | 2014.07.20 11:12
-5 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
I tak najlepszy jest foxmail
i.Scribe v2.0 Build 59
avatararrow
~tomek200791 | 2011.06.07 23:46
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Pod względem funkcjonalności zapewne masz rację... ale jeżeli wystarczą nam podstawowe opcje, a mamy naprawdę słaby, stary komputer i nie chcemy go zbytnio obciążać, to i.Scribe jest jednym z lepszych wyborów.
avatararrow
~Rafi | 2011.06.07 14:41
-3 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Co jak co, ale thunderbirda chyba nic nie przebije ...