w
googluj

Windroy 2014.01.13


Windroy to narzędzie pozwalające na korzystanie z systemu Android (w wersji 4.0.3r1) z poziomu środowiska Windows. Bardzo dobrze nadaje się do uruchomiania ulubionych gier mobilnych (także zaawansowanych graficznie), testowania stron internetowych i aplikacji czy też po prostu zbadania możliwości systemu Android przed nabyciem smartfona.

Instalacja Windroy jest niezwykle prosta - przeprowadzamy ją za pośrednictwem standardowego kreatora. Po zakończeniu procedury możemy uruchomić system Android. W przeciwieństwie do rozwiązań opierających się na wirtualizacji (na przykład z wykorzystaniem VMware Workstation), Windroy charakteryzuje się wysoką szybkością działania - zapewnia wykorzystanie pełnych możliwości komputera, w tym akceleracji grafiki trójwymiarowej. Do dyspozycji mamy także obsługę połączeń sieciowych, pracę w dwóch trybach (pełny ekran lub okno) oraz wsparcie wysokich rozdzielczości interfejsu. Sam system został wyposażony w zestaw podstawowych narzędzi, takich jak przeglądarka internetowa, kalkulator, kalendarz, zegar, klient e-mail, odtwarzacz muzyczny, wyszukiwarka, menedżer zadań i panel ustawień.

Windroy jest rozpowszechniany bezpłatnie. Aplikacja jest z pewnością warta wypróbowania, mimo braku kilku istotnych funkcji. Największą wadą jest konieczność instalowania dodatkowych komponentów ręcznie, przy wykorzystaniu plików APK (nie jest dostępny sklep Google Play). Na oficjalnej stronie programu znajdziemy krótką prezentację wideo, pokazującą podstawowe możliwości w zakresie korzystania z systemu i efektów graficznych.

Uwaga!
Projekt jest obecnie we wczesnej fazie rozwojowej - z tego powodu niektóre funkcje mogą działać niepoprawnie.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (5 głosów)

Strefa Download programu
WindroyWindroy 2014.01.13
Wersja stabilna
79.3 MB | 2014-02-03

Ilość pobrań: 1453 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (1)
Windroy
avatararrow
~stefanek | 2014.01.13 18:26
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
ogólnie rzecz biorąc apka jest warta uwagi chociażby ze względu na przydatność deweloperską i możliwość testowania i sprawadzania poszczególnych apliacji jednak jest to wczesny produkt więc nei znajdziemy google play co mnie bardzo bolie a szkoda bo projekt jest na obiecującym etapie i może sie przydać wielu ludziom:)
Windroy 2013.12.12