w
googluj

Toolwiz BSafe 1.6.0.0


Toolwiz BSafe to niewielkie narzędzie do zabezpieczania prywatnych danych. Aplikacja działa na zasadzie sejfu - pliki są przechowywane w opakowaniu, do którego dostęp jest możliwy tylko i wyłącznie po podaniu hasła. Przyda się przede wszystkim do ochrony dokumentów i innych typów istotnych informacji. Program korzysta z algorytmu szyfrowania 256-AES.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i konfiguracji. Posiada interfejs w angielskiej wersji, niemniej nie powinien sprawiać on problemów użytkownikom nie znającym tego języka. Tworzenie własnego, wirtualnego sejfu składa się bowiem z kilku nieskomplikowanych kroków. Po naciśnięciu na przycisk "Create New Safe" należy uzupełnić niezbędne pola. Użytkownik musi podać hasło i rozmiar skrytki, a także wybrać jej lokalizację. Po chwili na liście widocznej w dolnej części głównego okna pojawi się nasz sejf. Od tego momentu można również z niego korzystać - obsługa odbywa się standardowo za pomocą Eksploratora Windows lub dowolnego menadżera plików. Do dyspozycji mamy po prostu odrębną, wirtualną partycję, nazwaną "BSAFE DISK". Po zakończeniu pracy z danymi, sejf możemy zamknąć, wybierając opcję "Close Selected Safe". Kontener zostanie zaszyfrowany i stanie się niedostępny dla postronnych osób.

Toolwiz BSafe rozpowszechniany jest bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Aplikacja działa bezproblemowo na najnowszych systemach operacyjnych z rodziny Windows (również wydaniach 64-bitowych). Co ciekawe, program jest również łatwy do przenoszenia między komputerami. Mimo konieczności instalacji, plik wykonywalny oraz utworzone sejfy można skopiować na dowolny nośnik i zabrać je ze sobą.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
Toolwiz BSafeToolwiz BSafe 1.6.0.0
Wersja stabilna
0.99 MB | 2013-10-18

Ilość pobrań: 468 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (2)
Toolwiz BSafe
avatararrow
~kriss | 2016.07.25 08:57
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
"jedno zdjęcie 10 minut już szyfruje i końca nie widać."
Co za tuman,on nie szyfruje plików.
Używam od dawna ,prosty i szybki do tworzenia i otwierania
sejfów(plików) jako dyski w systemie.
Toolwiz BSafe 1.6.0.0
avatararrow
~omen | 2012.03.02 22:07
-5 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
właśnie go testuję i jestem rozczarowany.
jedno zdjęcie 10 minut już szyfruje i końca nie widać.
znam lepsze tego typu programy.my lockbox np.
Toolwiz BSafe 1.3.0.0