w
googluj
pl

WinMend Folder Hidden 2.4.0


WinMend Folder Hidden to prosty program do zabezpieczania dostępu do prywatnych danych. Za pomocą aplikacji ukryjemy pliki i katalogi przed niepowołanym dostępem. Aplikacja wyróżnia się szybkim i bezproblemowym działaniem, a także intuicyjnym interfejsem w kilku wersjach kolorystycznych. Przyda się w wielu przypadkach i może być ciekawą alternatywą dla płatnego oprogramowania tego typu.

Obsługa narzędzia nie jest skomplikowana. Podczas pierwszego uruchomienia należy ustalić hasło bezpieczeństwa, które będzie służyło do odblokowywania folderów i plików (6-15 znaków alfanumerycznych). Należy je zapamiętać, gdyż jego utrata może skutkować utratą dostępu do danych. W głównym oknie znajdziemy listę plików i katalogów, które zostały przez nas ukryte. Zabezpieczanie danych sprowadza się do wskazania ich za pomocą standardowego okna dialogowego. W razie potrzeby możemy również usunąć pozycję z listy lub odświeżyć jej zawartość.

Ciekawą możliwością oferowaną przez aplikację jest zabezpieczanie zawartości urządzeń działających za pośrednictwem interfejsu USB. Dzięki temu dane ukryte przez nas będą niedostępne również na innych komputerach.

WinMend Folder Hidden jest dostępny na zasadach licencji freeware. Jeśli program nam przypadł do gustu, można skorzystać z opcji donacji. Na stronie producenta znajdziemy krótkie FAQ, w którym możemy znaleźć odpowiedzi na kilka kwestii technicznych (na przykład czy jest możliwość odzyskania hasła).

Spolszczenie!
Spolszczenie należy rozpakować w katalogu language, w miejscu gdzie zainstalowaliśmy aplikację. Następnie wybieramy odpowiednią pozycję w oknie wyboru języka.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (10 głosów)

Strefa Download programu
WinMend Folder HiddenWinMend Folder Hidden 2.4.0
Wersja stabilna
2.96 MB | 2017-09-04
Spolszczenie do WinMend Folder Hidden

Ilość pobrań: 5841 | W tym miesiącu: 32 | W poprzednim miesiącu: 66

Komentarze (3)
WinMend Folder Hidden
avatararrow
dr satan | 2015.12.03 06:52
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Korzystanie z tej aplikacji to czysta przyjemność. Dla początkujących użytkowników w sam raz.

Istotną zaletą programu jest to, iż po jego odinstalowaniu ukryty folder wciąż będzie ukryty. Po ponownym zainstalowaniu programu i wpisaniu hasła dostępu, można odzyskać wcześniej ukryty folder.
WinMend Folder Hidden 1.6.4
avatararrow
~shooter | 2012.11.07 17:37
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
polecam
WinMend Folder Hidden 1.4.8.0
avatararrow
~przemox | 2012.10.17 14:18
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Prosty, skuteczny, bezproblemowy - czego chcieć więcej?
WinMend Folder Hidden 1.4.8.0