w
googluj

Passwords Max 5.96 Build 6141


Zapamiętanie wszystkich haseł, jakich na co dzień używamy nie jest wbrew pozorom łatwym zadaniem, o ile ktoś nie ma uniwersalnego szyfru, czego się absolutnie nie powinno stosować. Istnieje wiele sposobów na zapisanie poszczególnych haseł w bezpiecznym miejscu, i jednym z nich jest zainstalowanie Passwords Max.

Interfejs dla oczu użytkownika jest przyjazny, o ile nie chcemy się nazbyt zagłębić w opcje. Kto jednak będzie chciał przejrzeć bardziej zaawansowane ustawienia, z pewnością kwestia GUI nie będzie dla niego większą przeszkodą. Ciekawą funkcją aplikacji jest możliwość przesyłania (automatycznego lub na żądanie) wybranych haseł do konkretnych aplikacji lub na podaną stronę internetową. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zapomnieć o ręcznym logowaniu się czy poleganiu na ciasteczkach przeglądarki. Dodawane przez nas hasła można uzupełnić o mnogość dodatkowych informacji, takich jak m.in. opis, kategoria, adres e-mail, ustawienia wysyłanej do wybranej aplikacji treści, termin ważności szyfru, program, który ma się uruchomić przy wysyłaniu wspomnianych danych, dane karty kredytowej i wiele, wiele innych. Nic nie stoi na przeszkodzie, by w oparciu o zestaw ustawień wygenerować nowe hasło (składające się tylko z liter, tylko z cyfr, heksadecymalne itp.). Aplikację można uruchomić z poziomu urządzenia przenośnego lub dysku sieciowego, co w dużym stopniu zwiększa zakres jej funkcjonalności. Warto wspomnieć, że informacje są szyfrowane jednym z sześciu algorytmów do wyboru: BlowFish, DES, potrójnym DES, MDC/SHS, RC4 i Safer.

Passwords Max to stosunkowo proste w obsłudze narzędzie, które pomoże nam zorganizować sobie wszelkie hasła i odpowiednio je zabezpieczyć. Wyróżnia się ilością obsługiwanych algorytmów i możliwością automatycznego wysyłania niektórych danych do aplikacji. Warte polecenia wszystkim, którzy mają do zapamiętania co najmniej kilka haseł.

Ograniczenia!
Wersja trial pozwala na 30 dni korzystania z programu. Pełna wersja kosztuje 29.99 dolarów.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Passwords MaxPasswords Max 5.96 Build 6141
Wersja stabilna
14.6 MB | 2023-06-23

Ilość pobrań: 460 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
Passwords Max