w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 204
Wszystkich postów: 904531
Wszystkich tematów: 127595

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6809 dni
pl

StartIsBack 2.1.2


StartIsBack to narzędzie dodające do Windows 8 klasyczny przycisk Start, znany z wcześniejszych wydań systemu Microsoftu. Zachowuje on pełną funkcjonalność (wyszukiwanie, obsługa mechanizmu Drag&Drop, przypinanie wpisów, podział na katalogi i oprogramowanie), działa stabilnie i szybko, w niewielkim stopniu obciąża zasoby sprzętowe oraz nie wymaga przywilejów administratorskich. Wszystkie te zalety sprawiają, że program wydaje się być jednym z najlepszych rozwiązań przywracających menu startowe.

Konfiguracja aplikacji jest bardzo prosta i nie sprawi problemów nawet początkującym użytkownikom. Zaraz po uruchomieniu narzędzia przycisk Start będzie dostępny, a my możemy go dostosować do własnych preferencji. W łatwy sposób zmienimy ilość wpisów na liście ostatnio otwieranych programów, zmodyfikujemy domyślną akcję przycisku zasilania bądź wyłączymy/włączymy widoczność wybranych elementów menu (dokumenty, folder osobisty, gry, komputer, muzyka, obrazy, wideo, Panel Sterowania, pobieranie). Kolejne ciekawe cechy narzędzia to: możliwość automatycznego uruchamiania komputera na pulpicie, pełna separacja interfejsów Desktop i Modern.

StartIsBack udostępnia szereg opcji związanych z wyglądem i zachowaniem interfejsu systemu (aktywne narożniki ekranu, styl wizualny, przezroczystość paska zadań, ikona menu Start itd.). Warto równocześnie zwrócić uwagę na dodatkowe skróty klawiaturowe. Przykładowo po naciśnięciu kółkiem myszy na przycisk Start możemy wywołać standardowy ekran Windows 8.

Ograniczenia!
Program jest rozpowszechniany na zasadach licencji trial. Aplikacja może być używana przez 30 dni od daty instalacji. Po upływie okresu ewaluacyjnego należy zakupić kod aktywacyjny - w przeciwnym wypadku menu Start będzie działało w trybie limitowanym.

Spolszczenie!
Aplikacja jest dostępna w polskiej wersji. Spolszczenie interfejsu jest ustawiane automatycznie na podstawie preferencji językowych systemu operacyjnego.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.1 (7 głosów)

Strefa Download programu
StartIsBackStartIsBack 2.1.2
Wersja stabilna
0.9 MB | 2013-08-30

Ilość pobrań: 2398 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
StartIsBack