w
googluj

Razer Comms 5.12.76


Razer Comms to stworzony przez cenioną firmę na rynku sprzętu gamingowego komunikator internetowy, którego funkcjonalność została możliwie dostosowana właśnie do wykorzystania w grach. Program oferuje możliwość czatowania bezpośredniego, rozmowy głosowe oraz stosowanie grup i kanałów. Dodatkowo za pomocą aplikacji można przesyłać pliki oraz przekazywać połączenia i SMSy, a wbudowany moduł umożliwi uruchamianie gier oraz nakładanie na nie specjalnie przygotowanego okna komunikatora.

Do zalet programu należy zaliczyć przede wszystkim łatwość instalacji i użytkowania oraz maksymalne uproszczenie procesu zakładania konta użytkownika. Po wypełnieniu tylko niezbędnych danych, wystarczy potwierdzić operację kliknięciem w link aktywacyjny wysłany mailem, po czym program gotowy jest do pracy.

Jako komunikator przeznaczony dla graczy, interfejs Razer Comms jest możliwie czytelny i nowoczesny, a wszystkie funkcje aplikacji uruchamiają się bardzo szybko. Same ustawienia programu są dość drobiazgowe, a ich szczególnie wartą uwagi cechą jest opcja niezależnego ustawienia zachowania programu podczas grania lub poza grą. Dzięki temu program może być równie dobrze wykorzystywany jako standardowy komunikator do rozmów z innymi graczami, nawet wtedy, kiedy rozgrywka jest już zakończona.

Uwaga!
Program nie jest już dłużej rozwijany, i został usunięty z serwerów producenta.

Wymagania!
Aby rozpocząć korzystanie z komunikatora, konieczne jest stworzenie darmowego konta użytkownika usługi.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Razer CommsRazer Comms 5.12.76
Wersja stabilna
83.3 MB | 2017-01-27

Ilość pobrań: 395 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Razer Comms