w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 482
Wszystkich postów: 944651
Wszystkich tematów: 141750

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7842 dni

R-Updater 1.2 build 22


R-Updater – program sprawdzający aktualizacje dla zainstalowanego oprogramowania w systemie. Korzystając z tego darmowego narzędzia na bieżąco będziemy informowani o nowych wersjach programów, które mamy zainstalowane na dysku. R-Updater to małe, ale bardzo funkcjonalne narzędzie. Dyskretnie pracuje w tle, pochłaniając minimalną ilość zasobów – sprawia to, że nie odnotujemy najmniejszego nawet spadku wydajności. Aplikacja sprawdza aktualizacje dla wszystkich rodzajów programów, także dla wersji testowych.

Użytkownik ma możliwość samodzielnego zdecydowania, o których programach i ich aktualizacjach będzie powiadamiany. Dodatkowo, wedle życzenia możemy być informowani jedynie o istotnych poprawkach do programów, nie zaś o wszystkich, które zostaną wydane. Samodzielnie ustalamy też częstotliwość, z jaką jesteśmy powiadamiani o nowych aktualizacjach, a także, co jaki czas programy mają być sprawdzane. Ustawienia te możemy definiować dla wszystkich programów zbiorowo lub dla każdego z osobna.

Chcąc zaktualizować dany program, użytkownik zostaje przeniesiony na stronę R-Updater, gdzie ma dwie możliwości. Pierwsza to dokonanie aktualizacji z bazy danych narzędzia, zaś druga to aktualizacja bezpośrednio ze strony producenta danego programu.

Aplikacja ta jest bardzo pomocnym narzędziem. Przydaje się zwłaszcza wtedy, gdy na komputerze mamy zainstalowaną dużą liczbę programów. Dzięki R-Updater zawsze otrzymamy aktualne informacje dotyczące aktualizacji programów.

Dostępna jest również wersja Portable.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
R-UpdaterR-Updater 1.2 build 22
Wersja stabilna
2.89 MB | 2011-07-13

Ilość pobrań: 335 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (2)
R-Updater
avatararrow
~p2m user | 2012.04.01 11:20
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Przedstawia się dobrze, ale to tylko pozory. Mi wyszukał wszystkie zainstalowane programy. Połowę uznał za aktualne, a połowę - za nie aktualne. Do tych nieaktualnych znalazł aktualizacje, mimo, że tak naprawdę ich nie było (po przeniesieniu na stronę R-Updatera wyświetlał mi się inny program o podobnej nazwie lub strona domowa programu, który chciałem zaktualizować, a na stronie taka wersja programu, jaką miałem zainstalowaną).
R-Updater 1.2 build 22
avatararrow
~Rybak | 2011.07.13 14:37
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Czy może się ktoś wypowiedzieć na temat tego programu?