w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 504
Wszystkich postów: 944635
Wszystkich tematów: 141748

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7842 dni
pl

AuditPro 10.5


AuditPro to narzędzie do przeprowadzania audytów legalności oprogramowania, a także zarządzania licencjami oraz infrastrukturą informatyczną. Nie bez powodu jest to jedno z najpopularniejszych rozwiązań tego typu. Wyróżnia się dużą ilością funkcji i opcji konfiguracyjnych. Co niezwykle istotne, zachowuje przy tym intuicyjność interfejsu i prostotę obsługi. Środowisko składa się z następujących modułów:

• Zarządzanie zasobami
Aplikacja umożliwia ewidencjonowanie sprzętu, oprogramowania, wyposażenia i akcesoriów różnego typu. W łatwy sposób przypiszemy poszczególne rekordy do miejsc i osób, zmienimy status przedmiotów, przeglądniemy archiwalne wpisy bądź też wyeksportujemy informacje do pliku nadającego się do dalszej obróbki.

• Monitorowanie komputerów
Program pozwala na monitorowanie stanowisk roboczych pracujących w zarządzanej przez administratora sieci. W łatwy sposób sprawdzimy najbardziej typowe informacje na temat obciążenia i użytkowania sprzętu. Wśród dostępnych danych znajdziemy:
- wykresy dotyczące procesora, pamięci operacyjnej i dysku,
- częstotliwość użycia klawiatury, myszy i napędów optycznych,
- połączenia sieciowe wchodzące i wychodzące,
- informacje o zalogowanych użytkownikach,
- godziny użycia poszczególnych programów.

• Moduł HelDesk
Niezwykle istotnym składnikiem AuditPro jest zestaw narzędzi do prowadzenia działu pomocy technicznej. Aplikacja umożliwia usprawnienie komunikacji pomiędzy klientami a firmą. Pozwala na śledzenie i kolejkowanie pytań użytkowników, zarządzanie zadaniami czy administrację zamówieniami. Do dyspozycji mamy wygodny panel zawierający wszystkie zgłoszenia - bez problemu zmienimy ich status, priorytet, kategorię czy przypisanych pracowników. Istotną funkcją jest możliwość przeglądania raportów, dotyczących czasu rozwiązania problemu czy oceny jakości obsługi. Pozostałe możliwości to: system powiadomień, przypisywanie załączników do wiadomości, dzielenie użytkowników na grupy, tworzenie baz wiedzy i ogłoszeń.

Pozostałe funkcje programu:
- generowanie najczęściej używanych typów kodów kreskowych,
- rozbudowane możliwości związane z tworzeniem raportów,
- wbudowany dziennik,
- moduł SMS Connector,
- duże możliwości związane z filtrowaniem i wyszukiwaniem,
- zarządzanie zadaniami do wykonania,
- wbudowany harmonogram,
- obsługa mechanizmu Drag&Drop,
- możliwość uruchomienia aplikacji serwerowej jako usługa systemowa.

Pakiet został bardzo dobrze udokumentowany. Zasoby udostępnione przez producenta składają się z podręcznika użytkownika, instruktaży oraz zestawu pytań i odpowiedzi.

Uwaga!
Program współpracuje z kilkoma typami baz danych (MSDE 2000, SQL 2005 Express, Oracle Express 10, SQL 2008 Express R2). Podczas pierwszego startu aplikacji możemy wybrać rodzaj bazy danych, zainstalować ją na komputerze bądź też dokonać połączenia.

Ograniczenia!
Pobranie demonstracyjnej wersji AuditPro jest możliwe po dokonaniu rejestracji na stronie producenta. Wystarczy wpisać adres e-mail, imię i nazwisko, nazwę firmy i telefon kontaktowy. Wydanie darmowe posiada ograniczenie - możemy przeprowadzić audyt maksymalnie pięciu stanowisk komputerowych.

Spolszczenie!
Program posiada polską wersję interfejsu. Aby ją uaktywnić, należy podczas pierwszego uruchomienia aplikacji wybrać opcję "Polski", a następnie zatwierdzić zmiany.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows 98/NT/2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 2 (4 głosów)

Strefa Download programu
AuditProAuditPro 10.5
Wersja stabilna
17.7 MB | 2024-07-16

Ilość pobrań: 420 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
AuditPro