w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 494
Wszystkich postów: 944990
Wszystkich tematów: 141889

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7843 dni

PC Usage Viewer 2.01


PC Usage Viewer to niewielkie narzędzie, które ułatwia analizowanie czasu aktywności stanowiska roboczego. Aplikacja pozwala tym samym na zbadanie, w jakich godzinach komputer był uruchamiany i wyłączany. Co niezwykle istotne, program nie wymaga pracy w tle - statystyki są generowane na podstawie informacji zapisanych w systemowym dzienniku zdarzeń. Istnieje również możliwość wczytania/zapisania zbioru danych w formacie CSV (Comma Separated Values).

Aplikacja posiada bardzo prosty interfejs, w którym nie sposób się pogubić. Przeglądanie informacji o aktywności komputera jest możliwe w trzech trybach. Najbardziej czytelnym wydaje się widok siatki (Grid View), w którym mamy możliwość przeglądania aktywności stanowiska roboczego na przestrzeni czasu. Program wyróżnia w prezentowanych statystykach weekendy i awarie sprzętowe. Na karcie Grid View wyświetlany jest wykres słupkowy, natomiast informacje o konkretnych godzinach włączenia/wyłączenia komputera zobaczymy w widoku tekstowym (Text View). Dla bardziej dociekliwych użytkowników przygotowano również możliwość dostosowania kolorystyki generowanych wykresów do własnych potrzeb.

PC Usage Viewer jest rozpowszechniany na zasadach licencji freeware. Aplikacja może być wykorzystywana zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych (na przykład w domu) jak i komercyjnych (na przykład w firmie). Narzędzie jest bezpieczne w użytkowaniu i nie pozostawia trwałych śladów na komputerze.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
PC Usage ViewerPC Usage Viewer 2.01
Wersja stabilna
0.48 MB | 2013-06-19

Ilość pobrań: 177 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
PC Usage Viewer