w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 504
Wszystkich postów: 944635
Wszystkich tematów: 141748

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7842 dni

LicenseCrawler 2.10.0 Build 2822


LicenseCrawler to niewielki program umożliwiający szybkie wykrywanie i odczytywanie z rejestru systemu Windows numerów seryjnych programów znajdujących się na dysku twardym komputera. Dzięki temu narzędziu nie musimy własnoręcznie odszukiwać numerów seryjnych i fizycznych nośników naszych programów za każdym razem, gdy planujemy format dysku lub przesiadkę na inną platformę. Aplikacja przydatna będzie także dla osób, które zgubiły oryginalne dokumenty dołączone do oprogramowania.

Oprócz numerów seryjnych zainstalowanej kopii systemu Windows, LicenseCrawler jest też w stanie odczytać numery takich aplikacji jak pakiet MS Office, programy antywirusowe czy produkty Nero, a nawet niektóre gry komputerowe. Przy każdym odnalezionym numerze seryjnym wyświetlane jest również Product ID i typ odpowiadającej mu aplikacji.

Odnalezione numery seryjne można zapisać w pliku tekstowym, również w postaci zaszyfrowanej (co utrudni do nich dostęp osobom niepowołanym), możliwej do późniejszego odczytania w programie.
Program nie wymaga instalacji. Jego wersja komercyjna może znaleźć zastosowanie w pomocy technicznej świadczonej na miejscu u klienta, eliminując konieczność odnajdywania oryginalnych nośników.

Uwaga!
Na stronie producenta istnieje możliwość wykupienia licencji prywatnej (likwidującej okienka reklamowe i dodającej obsługę listę filtrów) oraz licencji na zastosowania komercyjne i inżynierskie.

Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows 98/Me/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
LicenseCrawlerLicenseCrawler 2.10.0 Build 2822
Wersja stabilna
1.82 MB | 2024-02-14

Ilość pobrań: 1534 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
LicenseCrawler