w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 164
Wszystkich postów: 922519
Wszystkich tematów: 133817

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7704 dni

MyKeyFinder 2023 12.03


MyKeyFinder to niewielki program narzędziowy, pozwalający na odzyskanie kodów seryjnych przypisanych do systemu operacyjnego, pakietów biurowych oraz innego zainstalowanego w komputerze oprogramowania. Całość jest opakowana w zgrabny, polskojęzyczny interfejs, który z pewnością przypadnie do gustu mniej doświadczonym użytkownikom.

Działanie programu jest niezwykle proste. Podczas trwającego kilkadziesiąt sekund skanowania przeglądane są klucze i wartości rejestru - ze wszystkich atrybutów wyodrębniane są kody seryjne. Wszystkie znalezione pozycje zostaną wyświetlone na czytelnej liście, udostępniającej możliwość szybkiego skopiowania kodu do schowka. Oprócz tego użytkownik może wydrukować wybrane seriale lub zapisać kompletną zawartość na dysku twardym (aplikacja obsługuje popularny format PDF). W przypadku posiadania dużej ilości oprogramowania, warto natomiast skorzystać z prostej wyszukiwarki, dostępnej w górnej części głównego okna.

Program spełnia swoją funkcję dosyć dobrze, niemniej posiada kilka drobnych błędów. Mowa przede wszystkim o niezbyt dokładnym skanowaniu - na listę często trafiają wpisy nie mające nic wspólnego z rzeczywistymi kodami seryjnymi. Odfiltrowanie prawidłowych wartości wymaga nieco wprawy i doświadczenia z oprogramowaniem.

Program jest dostępny na zasadach licencji freeware. Podczas pierwszego uruchomienia aplikacji należy dokonać bezpłatnej rejestracji. Można to uczynić wypełniając krótki formularz (adres poczty elektronicznej, imię, nazwisko) - po chwili kod seryjny powinien pojawić się w odpowiednim polu. Jeśli to nie nastąpi, należy odebrać wiadomość e-mail.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
MyKeyFinderMyKeyFinder 2023 12.03
Wersja stabilna
8.54 MB | 2023-05-09

Ilość pobrań: 2448 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
MyKeyFinder
avatararrow
~Kuzyn | 2012.02.18 00:08
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Wszystko ładnie znalazł, bez problemów.
MyKeyFinder 2012.1