w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 496
Wszystkich postów: 944647
Wszystkich tematów: 141750

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7842 dni

SimpleSysInfo 3.0


SimpleSysInfo – darmowy program dostarczający szczegółowych informacji na temat poszczególnych podzespołów komputera.

Program podzielony jest na kilkanaście kategorii, co znacząco ułatwia nawigację. Dzięki temu nawet niezaawansowany użytkownik szybko pozna parametry posiadanego sprzętu. W zakładkach pogrupowane są takie dane, jak informacje na temat systemu operacyjnego, procesora, pamięci, a także oprogramowania biurowego i wielu innych. Osobno wyświetlane są informacje na temat każdej partycji na dysku twardym. Należy zaznaczyć, że wszystkie te dane przedstawiane są niezwykle szczegółowo. Bez problemu możemy przykładowo poznać nawet datę i godzinę zainstalowania systemu operacyjnego lub dowiedzieć się, ile pamięci operacyjnej jest w stanie obsłużyć posiadana przez nas płyta główna.

SimpleSysInfo umożliwia drukowanie lub zapis raportu do pliku HTML, gdzie umieszczane są wszystkie zgromadzone dane na temat komputera. Można także zapisywać zrzuty ekranowe programu w postaci obrazów JPG. Dodatkowo użytkownik ma możliwość wysyłania kompletnych informacji zgromadzonych przez program za pośrednictwem poczty e-mail.

Program nie wymaga instalacji dzięki czemu można swobodnie korzystać z niego, przenosząc go między komputerami na nośnikach USB, bez potrzeby instalacji.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
SimpleSysInfoSimpleSysInfo 3.0
Wersja stabilna
1.13 MB | 2012-08-05

Ilość pobrań: 438 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (1)
SimpleSysInfo
avatararrow
~Adam | 2011.07.23 21:40
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Program AIDA według mnie lepszy.