w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 535
Wszystkich postów: 946577
Wszystkich tematów: 141389

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7837 dni

Free HDD LED 2.10


Free HDD LED jest niewielkim dodatkiem do systemów operacyjnych z rodziny Windows. Aplikacja pozwala na bieżące śledzenie pracy dysku twardego oraz wymiennych nośników (pendrive, pamięci przenośne). W minimalistycznym okienku, które można umiejscowić w dowolnym fragmencie ekranu, wyświetlane są ikony i litery przypisane do poszczególnych pozycji. W przypadku wykonywania odczytu/zapisu danych kolor grafik odpowiednio się zmienia.

Zaraz po uruchomieniu programu, na pulpicie widoczna jest lista zainstalowanych partycji. Po najechaniu kursorem na jedną z nich, wyświetlą się szczegółowe informacje na temat rozmiaru, ilości wolnego miejsca oraz typu. Program obsługiwany jest za pomocą menu w zasobniku systemowym. Z jego poziomu można wybrać interwał odświeżania informacji, zablokować pozycję okna, ustawić przezroczystość i wybrać partycje podlegające monitoringowi. Dodatkową opcją jest informowanie o kończącym się miejscu na dysku - limit można ustawić w kategorii "Disk space check".

Aplikacja jest całkowicie darmowa (licencja freeware). Jeśli oprogramowanie producenta przypadło nam do gustu, warto rozważyć drobną dotację na potrzeby dalszego rozwoju. Po jej uiszczeniu zostanie usunięty przycisk "Donate". Co istotne, program od razu dostępny jest w wersji przenośnej - wystarczy skopiować go na dowolny nośnik i zabrać ze sobą na inne stanowisko robocze.

Uwaga!
Program do poprawnego funkcjonowania wymaga pakietu .NET Framework. w wersji 2.0 lub wyższej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.2 (5 głosów)

Strefa Download programu
Free HDD LEDFree HDD LED 2.10
Wersja stabilna
0.09 MB | 2018-04-13

Ilość pobrań: 1155 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (1)
Free HDD LED
avatararrow
~RAq | 2011.10.29 10:32
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
I jak się sprawuje?