w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 590
Wszystkich postów: 946563
Wszystkich tematów: 141374

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7837 dni

System Inventory Tool 1.0.32278


System Inventory Tool - program do diagnostyki komputera. Aplikacja informuje użytkownika o podzespołach oraz oprogramowaniu zainstalowanym w systemie operacyjnym. Przyda się przede wszystkim do sprawdzenia aktualnej konfiguracji sprzętowej oraz wykrywania niektórych nieprawidłowości. Program działa w dwóch trybach - oprócz klasycznego, graficznego interfejsu, dostępna jest również możliwość uruchomienia z odpowiednimi poleceniami (portable, silent). Ciekawą funkcją jest ponadto wykrywanie zmian stanu komputera - dodane, usunięte lub zmodyfikowane wartości zostaną odpowiednio oznaczone.

Narzędzie jest niezwykle przyjazne dla początkujących użytkowników komputera. Obsługa sprowadza się w zasadzie do uruchomienia aplikacji i zaczekania na zakończenie analizy komputera. Następnie w domyślnej przeglądarce internetowej zostanie otworzony czytelny raport. Dla wygody informacje są podzielone na grupy (podsumowanie, podzespoły, drukarki, interfejsy sieciowe, system operacyjny, zainstalowane oprogramowanie i uaktualnienia, procesy działające w tle, autostart, usługi), a część z nich posiada dodatkowe atrybuty w postaci odnośników do zewnętrznych źródeł (strona Microsoftu, wyszukiwarki internetowe). Program wypisuje tylko najważniejsze dane, bez zbędnych technicznych szczegółów - dzięki temu szybkie zorientowanie się w konfiguracji komputera staje się jeszcze prostsze.

Program jest dostępny bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Nie wymaga przy tym instalacji i kopiowania dodatkowych danych na dysk twardy - wystarczy pobrać jeden plik wykonywalny. Na oficjalnej stronie producenta znajduje się również krótki plik pomocy. Całość w angielskiej wersji językowej.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (4 głosów)

Strefa Download programu
System Inventory ToolSystem Inventory Tool 1.0.32278
Wersja stabilna
1.14 MB | 2011-10-27

Ilość pobrań: 528 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (1)
System Inventory Tool
avatararrow
~Okey | 2011.10.29 10:33
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Może ktoś jakiś komentarz doda? :)