w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 519
Wszystkich postów: 962333
Wszystkich tematów: 166755

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7785 dni

MyPC 10.9.0.3


MyPC – darmowe narzędzie, dzięki któremu uzyskamy szczegółowe informacje na temat komputera. Ta niewielka, lecz wysoce funkcjonalna aplikacja zapewni nam dostęp do wielu danych dotyczących naszego sprzętu. Są to zarówno te podstawowe informacje, jak specyfikacja procesora czy pamięci, a także bardziej zaawansowane, jak chociażby informacje dotyczące systemu BIOS oraz płyty głównej. Ponadto, MyPC to swoiste centrum sterowania, bardzo zbliżone do systemowego Panelu Sterowania.

Korzystając z MyPC szybko otrzymamy czytelne informacje na temat podzespołów komputera – są one porozdzielane w osobnych zakładkach, co w znacznym stopniu ułatwia nawigację. Dodatkowo, program w oddzielnej zakładce (Folders) wyświetla także ścieżki docelowe do wszystkich katalogów systemowych, takich jak Pulpit, Cookies czy katalog z historią przeglądarki internetowej. Z kolei w innej jeszcze zakładce uzyskamy podstawowe informacje na temat wszystkich działających procesów, które możemy także uśmiercać za pomocą programu MyPC.

Już sama szczegółowość podawanych informacji sprawia, że program jest ciekawą propozycją dla użytkowników komputerów, którzy chcą mieć dostęp do szczegółowych danych na temat komputera. Jednakże dodatkowym atutem programu jest posiadanie panelu kontrolnego, przypominającego funkcjonalnością Panel Sterowania.

W zakładce Controls mamy po prostu błyskawiczny dostęp do wielu ustawień Panelu Sterowania. Możemy także z tego miejsca szybko uruchomić systemowy edytor rejestru czy utworzyć punkt przywracania systemu.

Niewielkie rozmiary, bardzo czytelny interfejs i wysoka funkcjonalność tego narzędzia sprawiają, że warto mieć MyPC na swoim komputerze.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (6 głosów)

Strefa Download programu
MyPCMyPC 10.9.0.3
Wersja stabilna
6.29 MB | 2023-09-17

Ilość pobrań: 1015 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (3)
MyPC
avatararrow
~kuśka | 2017.01.05 07:05
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
W XP też ! Programik super !
MyPC 9.5.0.0
avatararrow
~Krzysztof | 2015.08.24 12:29
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Duża zaleta. Bardzo potrzebny program. Niezbędny w każdej maszynie !
MyPC 7.9.0.0
avatararrow
~Olek | 2011.09.11 12:42
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Duża wada - brak możliwości tworzenia raportów w których byłby spis podzespołów w txt albo html.