w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 202
Wszystkich postów: 905145
Wszystkich tematów: 127804

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7239 dni

PrintMyFonts 1.0.0


PrintMyFonts to prosta i intuicyjna w obsłudze aplikacja, służąca do zarządzania wszystkimi czcionkami zainstalowanymi w systemie oraz do drukowania przykładowych zdań poszczególnymi fontami, co ułatwia ich porównanie.

Przed wydrukiem program oferuje nam możliwość podglądu wybranej czcionki wraz z takimi modyfikacjami jak zmiana jej wielkości, pogrubienie czy kursywa. Po włączeniu odpowiedniej funkcji w programie, różnice między fontami są widoczne już na ich początkowej liście. Przykładowy tekst można wydrukować jedną czcionką, kilkoma wybranymi bądź wszystkimi dostępnymi fontami na raz.

Jednak możliwości aplikacji nie kończą się na drukowaniu przykładowych tekstów. Możliwe jest także zapisanie ich do pliku graficznego (.jpg, .png, .gif bądź .bmp) lub eksport do formatu .pdf. Pracę nad listą przykładów możemy również kontynuować w edytorze tekstowym, po wyeksportowaniu naszego dzieła do pliku .doc. Obsługiwany jest także nowoczesny format .xps.

Program automatycznie wykrywa i wyświetla wszystkie fonty zainstalowane na komputerze. Możliwy jest również podgląd czcionki, którą dopiero planujemy zainstalować – w tym celu musimy ręcznie podać jej lokalizację na dysku twardym. PrintMyFonts obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty plików czcionek: .ttf, .otf, .fon, .fnt, .fot, .ttc, .mmm, .pfb i .pfm.

Aplikacja jest w pełni kompatybilna ze standardem Unicode, co umożliwia zapisanie i wydrukowanie dowolnego znaku dowolną czcionką.

Uwaga!
Program w wersji portable - nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
PrintMyFontsPrintMyFonts 1.0.0
Wersja stabilna
0.63 MB | 2013-08-01

Ilość pobrań: 153 | W tym miesiącu: 6 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
PrintMyFonts