w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 202
Wszystkich postów: 905145
Wszystkich tematów: 127804

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7239 dni

SkyFonts 5.9.5.3


SkyFonts to oprogramowanie służące do synchronizacji i instalowania czcionek na komputerach pracujących pod kontrolą systemów Windows i Mac OS X. Główną funkcją aplikacji jest możliwość wygodnego przeglądania, a następnie pobierania oraz aktualizowania fontów zgromadzonych w zasobach serwisów Fonts.com i Google Fonts.

Narzędzie jest gotowe do pracy zaraz po zakończeniu instalacji. Główne okno programu zostało podzielone na kilka kart, z których najważniejszą wydaje się ta opisana etykietą "Fonts". Znajdziemy na niej listę wszystkich pobranych fontów wraz z podziałem na kategorie. W przypadku konieczności zainstalowania bądź usunięcia czcionki, wystarczy przejść do panelu administracyjnego (klikamy na przycisk "Manage" lub przechodzimy na odpowiednią stronę internetową). Aplikacja została wyposażona również w kilka dodatkowych funkcji, takich jak: mechanizm sprawdzania aktualizacji, powiadomienia o dodanych i usuniętych czcionkach, minimalizacja do zasobnika systemowego czy ostrzeżenia o kończącym się terminie licencji na zakupiony font.

Ograniczenia!
Program SkyFonts oraz zasoby Google Fonts (razem ponad tysiąc wysokiej jakości fontów) są dostępne za darmo. Możliwość korzystania z zawartości serwisu Fonts.com wiąże się natomiast z opłatą w wybranym planie abonamentowym - warto zapoznać się z bardziej szczegółowymi informacjami.

Wymagania!
Program do poprawnego funkcjonowania wymaga dodatkowych komponentów: Monotype SkyFonts Ext Installer oraz .NET Framework w wersji 4.0 lub wyższej. Wspomniane składniki powinny zostać pobrane automatycznie przez instalator.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
SkyFontsSkyFonts 5.9.5.3
Wersja stabilna 32-bitowa
5.34 MB | 2019-02-15
SkyFonts 5.9.5.3
Wersja stabilna 64-bitowa
5.34 MB | 2019-02-15

Ilość pobrań: 327 | W tym miesiącu: 12 | W poprzednim miesiącu: 10

Komentarze (0)
SkyFonts