w
googluj

PlayClaw 6.0 build 5280


PlayClaw - aplikacja do tworzenia zrzutów ekranu oraz nagrywania wideo z gier uruchamianych na naszym komputerze.

Jak wiadomo, tworzenie zrzutów w grach tradycyjnym klawiszem PrintScreen nie zawsze przynosi zamierzony skutek. Z pomocą programu PlayClaw w każdym przypadku zrzut ekranu wykonamy bezproblemowo, a to za sprawą obsługi gier napisanych w oparciu o biblioteki OpenGL oraz DirectX 8-11.

Aplikacja definiuje globalny skrót do wykonania zrzutu ekranu pod klawiszem PrintScreen, zastępując przy tym opcję tradycyjnego systemowego zrzucenia obrazu do schowka. Obraz zostanie w ten sposób zapisany do określonego w ustawieniach folderu pod ustalonym w opcjach rozszerzeniem (PNG, JPG, TGA lub BMP). Ponadto dostępna jest opcja automatycznego wykonywania i zapisywania zrzutów ekranu co określony czas.

W przypadku tworzenia filmów jest podobnie - w ustawieniach definiujemy ścieżkę zapisu, ustawienia pliku wideo (rodzaj kompresji, rozmiar ramki, ilość ramek), a także ilość procesorów komputera, które mają zostać wykorzystane przez program. Jako nagrywany dźwięk możemy wybrać głośniki, mikrofon lub obie z tych opcji. Tak samo jak przy tworzeniu zrzutów ekranu, rozpoczęcie, wstrzymywanie oraz zakończenie nagrywania wykonujemy za pomocą klawiszowych skrótów globalnych.

Oprócz powyższych możliwości, aplikacja udostępnia również narzędzie do benchmarku - ustalamy czas tworzenia statystyk oraz parametry, które mają być mierzone (FPS, GPU, CPU) i definiujemy ścieżkę zapisu pliku z wynikami.

Ograniczenia!
Wersja demo ogranicza maksymalny czas nagrywania oraz nakłada znak wodny na wideo.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.2 (5 głosów)

Strefa Download programu
PlayClawPlayClaw 6.0 build 5280
Wersja stabilna
68.6 MB | 2020-11-25

Ilość pobrań: 881 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (1)
PlayClaw
avatararrow
~Adam | 2011.07.28 09:22
3 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Program nie jest darmowy, ale potrafi sporo.