w
googluj

VidShot Capturer 1.0


VidShot Capturer to lekkie narzędzie do tworzenia nagrań wideo. Aplikacja wspomaga użytkownika w rejestrowaniu obrazu widocznego bezpośrednio na ekranie. Nie zawiera w zasadzie żadnych opcji konfiguracyjnych, niemniej brak ten nadrabia przyjaznością interfejsu i całkiem przyzwoitą szybkością działania. Program przyda się do tworzenia prostych prezentacji oraz instruktaży.

Obsługa aplikacji jest niezwykle intuicyjna. Na początku należy zdefiniować docelową ścieżkę wynikowego pliku. Niestety wybór formatów jest ograniczony do minimum - program radzi sobie wyłącznie z plikami AVI. Zmiana formatu jest oczywiście możliwa za pomocą oddzielnych narzędzi, na przykład Hamster Free Video Converter lub Umile Encoder. Do dyspozycji mamy trzy tryby przechwytywania obrazu: nagrywanie całego pulpitu, zaznaczonego fragmentu ekranu lub rejestrowanie operacji wykonywanych w wybranym oknie.

Po rozpoczęciu nagrywania, aplikacja jest minimalizowana do zasobnika systemowego. Działanie programu można zatrzymać po naciśnięciu klawisza F9 lub po kliknięciu na ikonę. Dodatkowo po naciśnięciu na przycisk Advanced, dostępna jest opcja ograniczenia liczby rejestrowanych w ciągu sekundy klatek. Opcja ta będzie szczególnie przydatna w sytuacjach, w których zależy nam na otrzymaniu niewielkiego pod względem rozmiaru pliku.

VidShot Capturer jest rozpowszechniany bezpłatnie na zasadach licencji freeware.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
VidShot CapturerVidShot Capturer 1.0
Wersja stabilna
1.22 MB | 2012-04-25

Ilość pobrań: 1050 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
VidShot Capturer