w
googluj

VCatcher 4.1


VCatcher to narzędzie do przechwytywania mediów strumieniowych i nagrywania wideo. Program potrafi zapisać na dysku twardym filmy i utwory muzyczne zgromadzone na popularnych portalach społecznościowych. Ważną cechą aplikacji jest uniwersalność - współpracuje ona z dowolnymi stronami internetowymi i przeglądarkami. Działa w sposób automatyczny, wykrywając multimedia i zapisując je we wskazanej lokalizacji.

Narzędzie pozwala na skonwertowanie filmów i dostosowanie ich do jednego z popularnych formatów (MOV, WMV, MP3, DVD) lub urządzeń różnego typu (Apple iPhone, Apple iPod, Apple TV, Creative Zen, Microsoft XBox, Nintendo Wii, Sony PlayStation, BlackBerry, Samsung, Nokia, HTC, LG, Motorola, Nokia, Sony Ericsson). VCatcher pozwala również na nagrywanie filmów z operacji wykonywanych na komputerze. Możemy przechwycić obraz z całego pulpitu lub zaznaczonego obszaru ekranu. Działanie modułu możemy dostosować do własnych preferencji, zmieniając ustawienia związane z liczbą klatek na sekundę, buforowaniem, synchronizacją i warunkiem stopu.

Interfejs programu może być na początku nieco problematyczny i skomplikowany w obsłudze. Centralną część głównego okna zajmuje lista zarejestrowanych filmów w dwóch trybach widoku (tabela, ikony). Plikami możemy zarządzać w podstawowy sposób - zmiana nazwy, usuwanie, eksport. Do dyspozycji mamy także funkcje filtrujące listę na podstawie daty przechwycenia nagrania i słów kluczowych, a także sortowanie według parametrów (tytuł, czas trwania, rozdzielczość, data odtwarzania, format, rozmiar).

Pozostałe funkcje programu:
- możliwość wyłączenia potwierdzeń i dymków w zasobniku,
- automatyczne nazywanie plików,
- obsługa akceleracji wideo,
- tworzenie zrzutów ekranowych z filmów,
- wbudowany odtwarzacz z podstawowymi kontrolkami (sterowanie, zmiana poziomu głośności, przewijanie),
- współpraca z zewnętrznymi odtwarzaczami,
- minimalizacja do zasobnika systemowego (ikona obok zegara).

Instalacja online.

Ograniczenia!
Aplikacja jest dostępna w wersji demonstracyjnej. Ograniczenia są dosyć spore - możemy pobrać maksymalnie 15 filmów wideo, a rejestrowanie obrazu z pulpitu jest limitowane do 2 minut.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (4 głosów)

Strefa Download programu
VCatcherVCatcher 4.1
Wersja stabilna
45.51 MB | 2015-07-01

Ilość pobrań: 1544 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
VCatcher