w
googluj

PhotoSpills 4.2


PhotoSpills to program do tworzenia prostych kolaży zdjęć w oparciu o wykorzystanie jednego z kilku dostępnych szablonów. Jest to ciekawa propozycja dla wszystkich mniej wymagających użytkowników, którym zależy przede wszystkim na szybkim uzyskaniu ciekawego efektu prezentacji zdjęć, nie zaś posiadaniu pełnej kontroli nad procesem tworzenia kolażu, czego w opisywanym programie niestety nie znajdziemy. Zaskoczyć nas może przyjazna obsługa i możliwość tworzenia własnych szablonów ramek.

Z początku nie należy się zrażać licznymi komunikatami informacyjnymi podczas instalacji oraz uruchomienia (czynnościom tym towarzyszy ponadprzeciętna liczba okienek, które informują nas o kolejnych krokach, które będą miały miejsce). Z jednej strony to ciekawe rozwiązanie, kierowane prawdopodobnie przede wszystkim do początkujących użytkowników aplikacji, jednak z drugiej, zważywszy na niewielkie skomplikowanie obsługi programu, wyświetlanych komunikatów mogłoby być nieco mniej.

Kiedy program zostanie już uruchomiony, obsługa sprowadza się do wyboru interesującego nas algorytmu tworzenia kolażu z poziomu paska narzędzi znajdującego się w górnej części interfejsu. W wyskakującym okienku poproszeni zostaniemy o wskazanie odpowiedniego zestawu zdjęć lub folderu, na podstawie którego utworzony zostanie edytowany przez nas kolaż. Dostępne będzie także okno dodatkowych ustawień, w którym będziemy mogli zastosować proponowane parametry kolażu, bądź samemu je edytować. Program przygotowany został do importowania dodatkowych schematów generowanych dokumentów, dzięki czemu użytkownik może ręcznie rozszerzyć jego funkcjonalność. Ciekawie prezentuje się krótka, ale czytelna i ilustrowana instrukcja obsługi do aplikacji, która dostępna jest w trybie online na stronie producenta, ale można się do niej dostać z aplikacji, klikając "Help" na górnym pasku.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 25 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
PhotoSpillsPhotoSpills 4.2
Wersja stabilna
12.63 MB | 2014-12-31

Ilość pobrań: 229 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (1)
PhotoSpills
avatararrow
natalia.lysko | 2016.03.14 21:23
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Niby ok ale moim zdaniem mało intuicyjny i dużo trzeba się napracować a efekty takie sobie... zresztą zerknijcie:
galeria
PhotoSpills 4.2