w
googluj

AMT - Auto-Movie-Thumbnailer v11.0


AMT to rozbudowany program służący do generowania kolażu z wybranych klatek z filmu, który wskażemy aplikacji do analizy. Pozwoli nam to uzyskać czytelne podsumowanie całego pliku wideo, które w formie grafiki możemy opublikować na przykład na blogu czy innym serwisie, jako "przedsmak" całej produkcji. Stworzone w ten sposób kolaże mogą być przydatne również samemu użytkownikowi, ponieważ może dzięki nim szybciej zorientować się o czym jest dany film, a z kolejności miniatur przypomnieć sobie osadzenie czasowe wybranych scen.

Obsługa narzędzia jest bardzo prosta i sprowadza się do wskazania aplikacji folderu zawierającego film, który chcemy poddać analizie. Możemy również uruchomić aplikację poprzez przeciągnięcie pliku filmu na ikonę programu; analiza i zapis wyników rozpocznie się automatycznie dla wskazanego nagrania wideo. Choć te operacje do uzyskania efektów są wystarczające, możemy również zagłębić się w ustawienia, wśród których znajdziemy wiele opcji pozwalających wpłynąć na format miniatur oraz ogólne zachowanie aplikacji.

Pliki wynikowe domyślnie zapisywane są jako grafiki JPG ale do dyspozycji pozostaje również format PNG. Preferencje programu są bardzo szczegółowe i umożliwiają na przykład zdefiniowanie zachowania aplikacji w przypadku napotkania błędu oraz pozwalają dokładnie ustawić styl i położenie napisów nakładanych przez aplikację na stworzony kolaż. Dzięki temu zaawansowani i wymagający użytkownicy mają spore pole manewru podczas dostosowywania programu do własnych wymagań.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
AMT - Auto-Movie-ThumbnailerAMT - Auto-Movie-Thumbnailer v11.0
Wersja stabilna
26.05 MB | 2018-09-25

Ilość pobrań: 717 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
AMT - Auto-Movie-Thumbnailer