w
googluj

Mosaizer XV 15.0 build 52


Mosaizer XV służy do tworzenia mozaik - efektownych obrazów złożonych z wielu mniejszych zdjęć. Pomimo, iż w nazwie narzędzia występuje wyrażenie "Pro", nie należy on do rozbudowanych czy skomplikowanych w obsłudze, nie wymaga również profesjonalnych umiejętności czy doświadczenia w korzystaniu z programów graficznych. Wystarczy dosłownie kilka kliknięć, aby przerobić fotografię w mozaikę.

Aplikacja, dzięki wbudowanemu kreatorowi, pozwala na łatwe tworzenie mozaik. Wystarczy wybrać źródłowe zdjęcie, ustalić podstawowe parametry, takie jak między innymi liczba elementów, z których ma składać się mozaika, a następnie kliknąć przycisk Start. Dzięki zastosowaniu szybkiego algorytmu, na wynikowy obraz nie trzeba długo czekać. Po utworzeniu mozaiki możemy tak sterować parametrami, aby dostosować obraz do własnych potrzeb. Funkcja powiększania pozwala na przyjrzenie się, z jakich dokładnie zdjęć składa się mozaika.

Program odczytuje pliki w formatach BMP, JPG i PNG, obraz mozaiki możemy natomiast zapisać jedynie jako BMP lub JPG. Projekt, do którego możemy w każdej chwili wrócić, aby np. nanieść poprawki, zapiszemy jako plik o rozszerzeniu MPR. Pomimo, iż program jest dostępny w języku polskim, jakość tłumaczenia nie jest najlepsza - brakuje choćby polskich znaków diakrytycznych - nie powinno to jednak przeszkadzać w obsłudze aplikacji. Język, jak i wygląd interfejsu możemy w każdej chwili zmienić - program jest dostępny w ośmiu wersjach językowych i zawiera kilkanaście tzw. skórek.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
Mosaizer XVMosaizer XV 15.0 build 52
Wersja stabilna
16.3 MB | 2018-03-22

Ilość pobrań: 908 | W tym miesiącu: 13 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Mosaizer XV