w
googluj
pl

Ashampoo Photo Card 2.0.4


Ashampoo Photo Card to rozbudowany i bardzo przyjemny w użyciu program, pozwalający na tworzenie projektów okolicznościowych kartek pocztowych na podstawie naszych zdjęć i grafik.

Pierwszym krokiem w pracy z programem jest wybór zdjęcia, na podstawie którego chcemy przygotować kartkę. Może ono pochodzić zarówno z pliku na dysku twardym, jak i bezpośrednio z kamerki internetowej podłączonej do komputera.

Po wczytaniu zdjęcia zostajemy przeniesieni do ekranu projektu. Wśród dostępnych tu funkcji znajdziemy m.in:
• tworzenie kartki na podstawie jednego z kilkudziesięciu gotowych wzorów, nawiązujących do najpopularniejszych uroczystości i okazji (ślubów, świąt, urodzin etc.) oraz do takich ikon popkultury, jak Marylin Monroe, Yoda czy Forrest Gump,
• dodawanie do kartek rysunkowych obiektów clipart z potężnej biblioteki, zawierającej kilkaset elementów takich jak stemple, strzałki, balony, serca, maski, okulary, flagi itp.,
• nakładanie i formatowanie napisów z życzeniami lub innego rodzaju tekstami,
• zmiana saturacji, jasności i kontrastu zdjęcia, a także odwracanie go i przerzucanie oraz nadawanie przezroczystości lub cienia.

Utworzone w aplikacji kartki możemy szybko udostępnić znajomym za pomocą mediów społecznościowych – Facebooka lub Picassy – bądź wysłać je do odbiorcy e-mailem. Możemy się także nimi pochwalić innym użytkownikom na stronie Ashampoo.

Aplikacja Ashampoo Photo Card to znakomity wybór dla osób pragnących samodzielnie zaprojektować spersonalizowane, unikalne kartki okolicznościowe.

Ograniczenia!
Wersja testowa domyślnie oferuje 10-dniowy okres próbny, jednakże jej funkcjonalność możemy bezpłatnie przedłużyć do 40 dni – wystarczy w okienku, które uruchamia się przy starcie programu, użyć przycisku „Pobierz darmowy kod rozszerzonej wersji testowej”, a następnie postępować zgodnie ze wskazówkami na stronie producenta.

Spolszczenie!
Polska wersja językowa programu ustawiana jest automatycznie.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
Ashampoo Photo CardAshampoo Photo Card 2.0.4
Wersja stabilna
210.9 MB | 2017-04-14

Ilość pobrań: 468 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 9

Komentarze (0)
Ashampoo Photo Card